אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זינגה עושה קאמבק, תפתח משחקי Star Wars עבור דיסני

זינגה עושה קאמבק, תפתח משחקי Star Wars עבור דיסני

מפתחת פארמוויל חתמה על הסכם רב שנתי עם ענקית התוכן, במסגרתו תבנה עבורה משחק אחד ותתחזק משחק אחר. החברה, שקנתה את עולמה במשחק הפייסבוק פארמוויל, עדיין לא הצליחה לשחזר את הצלחתו

22.08.2018, 17:23 | שירות כלכליסט

מניותיה של מפתחת המשחקים זינגה נסקו היום (ד') במסחר לפני פתיחת השווקים, לאחר שהחברה הודיעה על הסכם שחתמה עם חברת דיסני לפיתוח משחק מובייל בעולם התוכן של מלחמת הכוכבים.

קראו עוד בכלכליסט

מניות זינגה נסחרו ב-10.1% גבוה יותר לפני פתיחת השווקים בניו יורק, בעוד מניות דיסני ירדו ב-0.1%. זינגה הודיעה שנכנסה להסכם רב-שנתי עם דיסני להפקת המשחק, עם אפשרות למשחק נוסף, בעודה לוקחת על עצמה גם תפעול של משחק אסטרטגיה חינמי קיים שנקרא Star Wars Commander, שהושק ב-2014 ע"י דיסני.

האם גיבורי החלל יצילו את זינגה? האם גיבורי החלל יצילו את זינגה? האם גיבורי החלל יצילו את זינגה?

זכיון מלחמת הכוכבים של דיסני כבר ייצר הרבה מאוד כסף עבורה: בנוסף להפקת סדרת הסרטים, החברה חתמה גם על זכיונות נוספים לסחורה ומוצרים של מלחמת הכוכבים, למשל עם יצרנית הצעצועים Hasbro.

זינגה, שממוקמת בסן פרנסיסקו, קנתה את עולמה בזכות משחק הפייסבוק פארמוויל, שאת הצלחתו לא הצליחה לשחזר. היא עדיין רשמה ירידה רבעונית של 6.5% בהשוואה לאשתקד, דיווחה על הכנסות של 217 מיליון דולר והפסד נקי של 0.9 מיליון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות