אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבונוס לעובדי סודהסטרים – 18 אלף שקל לכל עובד צילום: יריב כץ

הבונוס לעובדי סודהסטרים – 18 אלף שקל לכל עובד

אחרי השמחה והמחמאות בעקבות רכישת סודהסטרים על ידי קבוצת פפסיקו העולמית מגיע שלב המענק הכספי לעובדים. המענק שווה ערך ל-2.5 משכורות של עובד ייצור וצפוי להיות משולם עם סגירת העסקה בדצמבר. מדובר בבונוס בהיקף של עד 46.6 מיליון שקל לכלל העובדים

26.08.2018, 19:01 | דרור רייך

אחרי השמחה הגדולה והמחמאות בגין הרכישה של קבוצת פפסיקו העולמית (PepsiCo) את חברת המשקאות הביתיים הישראלית סודהסטרים תמורת 3.2 מיליארד דולר, מגיע השלב להעניק בונוס לעובדי החברה.

קראו עוד בכלכליסט

מנכ"ל סודהסטרים דניאל בירנבאום כתב לעובדי החברה, "סטרימרים יקרים, איזה שבוע מיוחד ומרגש היה לנו! קיבלנו כל כך הרבה אהבה ופירגון מכל העולם אבל במיוחד מרגש היה לחוות את גאוות האנשים שלנו כאן בסודה ואת הגאווה הלאומית בהצלחה ישראלית כחול לבן".

"אני תמיד אומר ש״הכל מתחיל ונגמר באנשים". וכאן בסודהסטרים הוכחנו שזה נכון! יש לנו את האנשים הכי טובים בעולם – משפחת סודהסטרים" המשיך בירנבאום.

מנכ"ל סודהסטרים דניאל בירנבאום, צילום: יריב כץ מנכ"ל סודהסטרים דניאל בירנבאום | צילום: יריב כץ מנכ"ל סודהסטרים דניאל בירנבאום, צילום: יריב כץ

כדי לחגוג את נקודת הציון הזאת וכהוקרה והערכה על תרומתם של עובדי החברה להצלחתה של סודהסטרים, נתגלה כי החברה סיכמה עם פפסיקו על מענק מיוחד של 18 אלף שקל לכל עובד עם שנת ותק אחת לפחות. כלומר כל עובד מעל שנה בסודה, ללא הבדל בכמות השנים.

העובדים אשר עובדים פחות משנה בחברה יקבלו בונוס יחסי בהתאם לוותק שלהם. מענק זה שווה ערך ל-2.5 משכורות של עובד ייצור וצפוי להיות משולם עם סגירת העסקה בדצמבר.

על פי הנתונים מסוף 2017 מדובר על 2,592 עובדים מהם 1,875 בישראל. השאר ממוקמים בגרמניה (193) בהולנד (202) בארה"ב (146) ושאר 176 העובדים במדינות שונות. כלומר הבונוס לעובדים הוא בהיקף של עד 46.6 מיליון שקלים.

"כולי תקוה שאתם מלאי גאווה כמוני להיות סטרימרים במיוחד בימים אלו והנכם ונרגשים לקראת העתיד המשותף שלנו עם פפסיקו", סיכם בירנבאום. אנחנו ממשיכים בכל הכוח במסע שלנו להפוך את העולם למקום טוב יותר. יהיה כיף גדול. זוהי רק ההתחלה!"

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
תודה אבל מוותר על המענק. פשוט מאוד
דניאל כמה עובדים קרוב אלייך וככה אתה מצפר אותנו? עסקה על 3.2 מיליארד דולר או 11 מליארד שקל ? אני עם עוד למעלה 140 עובדים בארץ במפעל מוותרים לך על מענק זה.קח לך אותו.תורמים לך אותו. ותתבייש לך .זה הכל? דניאל, אנו נגביר את ההילך רוח במפעל ונוציא מנשר בוא אנו מוותרים על מענק זה עבורך. אתה לא יכול לתת לנו כזה סכום נמוך ולקחת לך מיליונים, בזכותנו אתה קיים. בעד סכום זה אנו לא נשתוק, אנו דורשים יותר כי יש לכם למעלה מספיק לתת לנו והחברה מרוויחה מיליונים. דניאל, תחשבו שוב על מענק יותר ריאלי ותציעו .
עובד ועובדי חברה סודה  |  27.08.18
לכל התגובות