אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"לית בזק סטלה הנדלר עוזבת מחר את החברה צילום: ינאי יחיאל

מנכ"לית בזק סטלה הנדלר עוזבת מחר את החברה

הנדלר הודיעה על פרישתה כבר בחודש מרץ, בעקבות החשדות החמורים בפרשת בזק. היא תסיים את תפקידה באופן רשמי בסוף אוגוסט, ותקבל פיצויים בסך 950 אלף שקל. עפ"י הערכות שכרה המצטבר של הנדלר הסתכם בכ-24.5 מיליון שקל

27.08.2018, 17:51 | יואב סטולר

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

מנכ"לית בזק הפורשת סטלה הנדלר יוצאת מחר (ב') לחופשת פרישה. הנדלר, שהודיעה על פרישתה כבר בחודש מרץ, בעקבות החשדות החמורים בפרשת בזק, תסיים את תפקידה באופן רשמי בסוף אוגוסט. להנדלר לא מתוכנן אירוע פרידה מכלל העובדים והיא הסתפקה באירוע פרידה מצומצם לבכירי החברה.

קראו עוד בכלכליסט

הנדלר תקבל פיצויים בסך 950 אלף שקל. עפ"י הערכות שכרה המצטבר של הנדלר הסתכם בכ-24.5 מיליון שקל, בתוספת בונוסים והטבות פיננסיות נוספות.

כאשר הודיעה על פרישתה אמרה הנדלר: "לקראת החלפת הבעלות בחברה, וכן לאור החקירות והנסיבות שנוצרו, החלטתי לפרוש מתפקידי. זהו הדבר הנכון לעשות הן מבחינתי האישית והן מבחינת בזק".

החשדות נגד הנדלר כוללים, בין היתר, ביצוע עבירות על פי חוק ניירות ערך, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, שיבוש הליכי משפט, מתן שוחד, והפרת אמונים בתאגיד. במסגרת תיק 4000 חשודה הנדלר שהיתה שותפה בלחצים על אתר וואלה להטות את הסיקור לטובתו של רה"מ נתניהו.

סטלה הנדלר , צילום: ינאי יחיאל סטלה הנדלר | צילום: ינאי יחיאל סטלה הנדלר , צילום: ינאי יחיאל

במהלך כהונתה השלימה הנדלר מספר צעדים בחברה כשאחד המהותיים שבהם הוא פריסת תשתית הסיבים האופטיים ליותר מ-60% ממשקי הבית בישראל. בנוסף, בתקופתה התבצעה  רפורמת השוק הסיטונאי באינטרנט שנחשבת להצלחה ביחס להיענות הציבורית – רפורמה שבזכותה נכנסו שחקניות חדשות לתחום ובחלקן מפעילות על גבי תשתית בזק שידורי טלוויזיה. כמו כן, היא קידמה את תוכניות ההתייעלות בכוח האדם ופרישה מרצון של עובדי החברה.

כמו כן, כהונתה של הנדלר התאפיינה בחשיבות שייחסה המנכ"לית לפיתוח אפיקי הכנסות חדשים לחברה באמצעות השקעה בחדשנות ביישומים הקשורים בסייבר, ענן, בית חכם, IOT במערכות ציבוריות ועוד.

לעומת זאת, מלבד הפרשות והחשדות הפליליים, נרשמה לחובתה הדחייה ביישום רפורמת השוק הסיטונאי בטלפוניה והערמת הקשיים על סלקום ופרטנר בפריסת תשתית הסיבים.

מי שיחליף את הנדלר בכיסא מנכ"ל הפעילות הקווית בקבוצת בזק הוא דודו מזרחי, שצמח בתוך החברה. מזרחי יכנס לתפקיד בתחילת ספטמבר. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות