אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

החל מספטמבר: קרמבו יימכר ללא עטיפת האלומיניום

בשלב הראשון גלידות שטראוס תסיר את העטיפות במארזי 8 יחידות, דבר שיחסוך לה שימוש במעל ל-13 טון עטיפות אלומיניום. עם זאת, מחירי הקרמבו באריזות הגדולות יעלו ב-7.5%

28.08.2018, 10:41 | נורית קדוש

50 שנה אחרי שהחלה בייצור קרמבו בישראל, מסירה גלידות שטראוס את עטיפת האלומיניום מהקרמבו. ביוניליוור, בעלת גלידות שטראוס הסירו את עטיפת האלומיניום מהקרמבו במארזי 8 יחידות, בטענה כי מדובר במהלך לצמצום חומרי אריזה. בכך, כבר בעונת הקרמבו הקרובה שתחל בספטמבר הקרוב, תצמצם החברה שימוש במעל ל- 13 טון עטיפות אלומיניום, שמשמעותם 6,000 קילומטר מרובע של אלומיניום, בכל שנה. לצד השמירה על הסביבה, מדובר במהלך שיחסוך לחברה הוצאות שכר גבוהות, שכן כל קמבו נעטף ידנית, על ידי עובדי ייצור.

האריזה החדשה של קרמבו, צילום: אפיק גבאי האריזה החדשה של קרמבו | צילום: אפיק גבאי האריזה החדשה של קרמבו, צילום: אפיק גבאי

ביוניליוור מסבירים כי ההתייעלות בתהליך יצור הקרמבו באריזות השמינייה הביתיות, מאפשר לחברה לשמור על מחירן הנוכחי של האריזות, על אף "שחיקה דרמטית ברווחיות הייצור בשנים האחרונות". שחיקה זו הובילה את החברה להודיע בחודש שעבר על העלאת מחירי אריזות ה- 20 ו-32 יחידות, אשר ימשיכו להכיל קרמבו עטוף ידנית, עד אשר ימצא פתרון טכנולוגי לעניין. מחירי הקרמבו באריזות הגדולות יעלו ב-7.5%, המשקפים עלייה של כ- 10 אגורות ליחידה.

מיכל תמרי, מנהלת שיווק גלידת שטראוס ביוניליוור מסרה: "בספטמבר תחל מכירתו של הקרמבו באותו הטעם ובאותה האיכות, רק ללא עטיפות אלומיניום, בהתאם ליעדי הקיימות של תאגיד יוניליוור העולמי. טרם החלטתנו על מהלך הסרת עטיפות האלומיניום, ערכנו בדיקות הבטחת איכות רבות לאורך זמן, ווידאנו שטעמו, מרקמו ואורך חיי המדף שלו ימשיכו להישמר בדיוק כפי שהיו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות