אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ח"כ ביטן הגיע לחקירה נוספת בלהב 433 צילום: מוטי קמחי

ח"כ ביטן הגיע לחקירה נוספת בלהב 433

ביטן חשוד בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים במסגרת פרשת השחיתות בעיריית ראשון לציון. הוא מתכוון לשתף פעולה בחקירתו ולהשיב לשאלות החוקרים

28.08.2018, 10:40 | נעמי צורף
ח"כ דוד ביטן (הליכוד) התייצב היום במשרדי להב 433 בלוד לחקירה נוספת במסגרת פרשת השחיתות בעיריית ראשון לציון. ביטן, החשוד בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים, מתכוון לשתף פעולה בחקירתו ולהשיב לשאלות החוקרים. זאת בניגוד לחקירותיו הקודמות בהן בחר לשמור על זכות השתיקה.

קראו עוד בכלכליסט

לאחרונה, נחשף ב"כלכליסט" כי ביטן פועל לגייס כספים למימון ההוצאות המשפטיות המוערכות בכמה מאות אלפי שקלים, במידה שיוגש נגדו כתב אישום וביקש מוועדת האתיקה של הכנסת אישור לגייס כספים למימון ההוצאות המשפטיות. היועמ"ש לכנסת איל ינון פנה אל היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, ובהתייעצות משותפת נקבע כי גובה התרומה המקסימלית שאותה יוכל ביטן לגייס מבית אב הוא 5,000 שקל בלבד. פנייתו של ביטן לוועדה הובילה לשינוי הנוהל ולהחמרת התנאים שהיו נהוגים מאז 1997.

דוד ביטן (ארכיון), צילום: מוטי קמחי דוד ביטן (ארכיון) | צילום: מוטי קמחי דוד ביטן (ארכיון), צילום: מוטי קמחי

עפ"י החלטת הוועדה ובהתאם לעמדת היועמ"ש, חבר הכנסת יוכל לגייס תרומה של עד 5,000 שקל מבית אב, אבל מגבלת גובה התרומה המקסימלי לא יחול על תרומה שיקבל מבן משפחה: בן או בת זוג, הורה, הורי ההורה, ילד, אח, אחיין, גיס, דוד, בן דוד מקרבה ראשונה, חותן או חותנת ונכד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות