אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אקסלרטור סיני גדול יפתח במתחם BE ALL בתל אביב צילום: עוזי פורת

אקסלרטור סיני גדול יפתח במתחם BE ALL בתל אביב

DayDayUp הסיני כבר מחזיק בפעילות בבייג'ינג, ווקסי וסן פרנסיסקו. המתחם התל-אביבי יתפרש על פני 7 קומות במגדל אלון בו ל-BE ALL כ-14 אלף מ"ר

28.08.2018, 14:42 | מאיר אורבך
האקסלרטור הסיני DayDayUp, פותח נציגות ראשונה בישראל. DDU פועל במספר מוקדים מרכזיים בעולם: בייג'ינג, ווקסי וסן פרנסיסקו. החברה בחרה להקים את האקסלרטור הישראלי הראשון שלה במתחם של BE ALL, המשתרע על פני 7 קומות במגדל אלון. בסין משמש האקסלרטור הסיני כאחד השותפים של רשות החדשנות ומארח כיום מספר חברות ישראליות בבייג'ינג.

קראו עוד בכלכליסט

DDU מספקת תכניות האצה מותאמות אישית עבור חברות המעוניינות להיכנס לשוק הסיני באמצעות הצגתם למשקיעים פוטנציאליים, שיתופי פעולה עם תאגידים וארגונים ממשלתיים, מעקב אחרי פגישות ראשוניות, הדרכה מקצועית וליווי לאורך התהליך. המשקיעים העיקריים של DDU כוללים את: עליבאבא, שיאומי ופיקביו קפיטל. 

חלל עבודה של DayDayUp בבייג חלל עבודה של DayDayUp בבייג'ינג | צילום: אופיר דור חלל עבודה של DayDayUp בבייג

כיום מחזיקה BE ALL בשלושה מתחמים המתפרשים על שטח של כ-25 אלף מ"ר, הגדול שבהם ממוקם במגדלי אלון בתל אביב הוא בן כ-14 אלף מ"ר. מתחמים נוספים הם מתחם השחר בגבעתיים ומתחם ארלוזורוב בת"א אשר נפתח בימים אלה. עוזי סורקיס, מנכ"ל רשת BE ALL הסביר כי: " הטמעת האקסלרטור DDU במתחם הרשת הינו חלק מהחזון של BE ALL להוביל את תחום מתחמי העבודה המשותפים."

בו איצ'יוון, מנכ"ל DayDayUp סין מסר כי: " DDU היא חברה בעלת ערך עבור חברות ההזנק הישראליות שרוצות להיכנס לשוק הסיני שכן היא בעלת משאבים מצוינים בסין, ועל כן יכולה לסייע בהתאמת עסקים בצורה מדויקת. בעקבות הצלחתה של תכנית ההאצה הראשונה המשותפת של סין-ישראל השנה בבייג'ינג, במימון משרד הכלכלה והתעשייה של ישראל אנו סבורים שהגיע הזמן לייסד מוקד בישראל כדי לחבר טוב יותר את התעשיות בישראל ובסין".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות