אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן IGP של שני וליכטמן מובילה השקעה של 25 מיליון דולר ב-Zadara צילומים: צביקה טישלר, עמית שעל

קרן IGP של שני וליכטמן מובילה השקעה של 25 מיליון דולר ב-Zadara

חברת הסטארט-אפ, שמספקת שירותי אחסון מידע בענן, גייסה עד כה 60 מיליון דולר בסך הכל; ליכטמן: "פלטפורמת האחסון מבוססת הצריכה של Zadara מציעה לארגונים את הטוב בשני העולמות - כלכלת ענן וגמישות בשילוב עם ביצועי אחסון מקומיים ושליטה"

29.08.2018, 19:44 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ Zadara, גייסה 25 מיליון דולר בהובלת קרן הצמיחה IGP של חיים שני ומשה ליכטמן ובהשתתפות משקיעים קיימים. במסגרת ההשקעה יצטרפו ליכטמן ואורי ארדה מ-IGP לדירקטוריון Zadara. יחד עם גיוס זה, סך ההון שהחברה גייסה יסתכם ביותר מ-60 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

Zadara מספקת שירותי אחסון מידע בענן בסיכון. בין משקיעי העבר בחברה ניתן לציין את חברת טושיבה. החברה מתכננת להשתמש בהשקעה בעיקר על מנת להאיץ את צמיחתה, כולל הרחבת צוות המכירות הבינלאומי וההנדסה, כמו גם את ערוץ ספקי השירות השותפים שלה.

בנוסף, יסייעו הכספים לZadara לפתח את שירותיה המתמקדים בביטול הסיכונים הטכניים, התפעוליים והכלכליים הקשורים באחסון וניהול דאטה .

Zadara משלבת חומרה ותוכנה ומספקת שירותי אחסון וניהול של דאטה עם נוחות של ענן. ללקוחות מתאפשרת גמישות מירבית בבחירת ההתקנות, שכן Zadara תומכת בכל הפרוטוקולים, סוגי הדאטה והמיקומים. בנוסף, הודות למודל התמחור מבוסס השימוש של החברה, לקוחותיה משלמים רק על האחסון אותו הם צורכים בפועל, מה שאומר שהם יכולים לבחון את קיבולת השימוש שלהם ובהתאם לכך לבצע התאמות אישיות.

Zadara זמינה דרך עננים ציבוריים, כולל AWS, Google Cloud Platform ו- Azure , ספקי שירות מנוהלים, Data Centers, אירוח שרתים שותפים וב- Data Centers של הלקוח.

חיים שני ומשה ליכטמן, צילומים: צביקה טישלר, עמית שעל חיים שני ומשה ליכטמן | צילומים: צביקה טישלר, עמית שעל חיים שני ומשה ליכטמן, צילומים: צביקה טישלר, עמית שעל

נלסון נחום, מנכ"ל ומייסד שותף ב-Zadara, אמר: "החברה מחויבת לספק שירותי אחסון מידע בענן בסיכון אפסי. ההשקעה החדשה תומכת בחזוננו ומסייעת לנו לספק ללקוח פתרונות אחסון דאטה לאנטרפרייז ברמה גבוהה- כמו מוצר הפלאש החדש שלנו עם דחיסת דאטה ומניעת כפילויות- כשירות מנוהל לגמרי, עם הבטחה של 100% פעילות תקינה ותמחור מבוסס צריכה.

ליכטמן אמר: "התרשמנו מצוות המייסדים של Zadara ומהישגיו המרשימים בבניית עסקים חדשניים בשוק האחסון בשני העשורים האחרונים. פלטפורמת האחסון מבוססת הצריכה של Zadara מציעה לארגונים את הטוב בשני העולמות - כלכלת ענן וגמישות בשילוב עם ביצועי אחסון מקומיים ושליטה. הלקוחות של Zadara ושותפיה נלהבים ביותר מהטכנולוגיה שלה והצעת הערך שהיא מציעה ואנו נרגשים לתמוך בהם במסע שלהם".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות