אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפל דיווחה על תקלות באייפון 8; כך תגלו אם מכשירכם הושפע צילום: ניצן סדן

אפל דיווחה על תקלות באייפון 8; כך תגלו אם מכשירכם הושפע

החברה חשפה שמספר קטן של מכשיריה כולל ליקוי מובנה שגורם לקפיאת המסך, אתחול ספורדי של הטלפון או חוסר יכולת להפעילו לאחר כיבוי. מדובר במכשירים שנמכרו בסמוך למועד ההשקה, כך שככל הנראה שהתקלה תשפיע כל מכשירי מאמצים מוקדמים שרכשו אייפון בחו"ל

02.09.2018, 13:38 | שירות כלכליסט

אפל הודיעה בסוף השבוע האחרון כי גילתה תקלה מובנית במספר קטן של מכשירי אייפון 8 שמכרה. לפי דיווח של הביזנס אינסיידר, החברה מסרה כי "מספר קטן מאוד" של מכשירים סובלים מ"ליקויי ייצור" אשר מתבטא בקפיאת המסך, אתחולים בלתי צפויים ואף קשיים בהדלקתו. מדובר בתופעה חריגה מאוד עבור החברה, אשר מקפידה על בקרת איכות גבוהה מאוד וסטנדרטים תובעניים לייצור הטלפונים.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בטלפונים שנמכרו בין ספטמבר שעבר למרץ האחרון בארה"ב, אוסטרליה, סין, הונג קונג, הודו, יפן, ניו זילנד ומקאו. לפיכך, יש להניח שמכשירי האייפון שנמכרו בישראל לא הושפעו מן הליקוי, אך משתמשים שנוהגים לרכוש טלפונים בחו"ל או ממהרים לקנות אייפון חדש סמוך למועד השקתו עדיין חשופים לתקלה. בעלי אייפון 8 מוזמנים להיכנס ללינק זה, להזין את מספרו הסידורי של הטלפון ולגלות האם הושפעו.

אייפון 8, צילום: ניצן סדן אייפון 8 | צילום: ניצן סדן אייפון 8, צילום: ניצן סדן

אפל מסרה שכל משתמש שמכשירו נפגע מן התקלה יוכל לגשת לנקודת שירות רשמית או להעבירו אליה ולתקנו בחינם. ואולם, החברה הסבירה שלא מדובר בתיקון חופשי: בעלי אייפונים תקולים שמסכם שבור יידרשו לתקנו בנפרד, ושמדיניות התיקונים הנוכחית מתייחסת אך ורק לתקלה שאיתרה החברה בעצמה.

החברה לא הרחיבה על התקלה או הסבירה את פשרה, ולא ברור האם השפיעה גם על מכשירים אחרים של החברה, או מכשירים אחרים שיוצרו באותם מערכי הרכבה בסין שבנו את האייפונים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות