אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בשיא המשבר: פוקס רוצה למנות את בנו של ויזל למנהל מכירות  צילום: צביקה טישלר

בשיא המשבר: פוקס רוצה למנות את בנו של ויזל למנהל מכירות

דירקטוריון החברה מבקש את אישור האסיפה למנות את מורן ויזל למנהל מכירות של מועדון כרטיסי האשראי דרים קארד. ישתכר 15 אלף שקל בחודש והחל מ-2019 למענק שנתי בגובה שתי משכורות. הדירקטוריון אישר את המינוי ב-16 באוגוסט - כמה ימים לפני הפרסומים על עדויות על הטרדות מיניות שביצע לכאורה הראל ויזל בכמה נשים

02.09.2018, 16:46 | אורנה יפת

דירקטוריון חברת האופנה פוקס מבקש את אישור האסיפה הכללית למינוי בנו של ויזל, מורן ויזל, לתפקיד מנהל מכירות מועדון כרטיסי האשראי דרים קארד. מינוי שאושר על ידי דירקטוריון החברה ב-16 באוגוסט.

קראו עוד בכלכליסט

מורן הוא סטודנט לתואר ראשון במינהל עסקים במרכז הבינתחומי בהרצליה. בזימון לאסיפה מציינת החברה לגביו, כי "הוא לוחם ובוגר קורס מ"כים ביחידה מובחרת בצה"ל", ובין השנים 2016-2017 "צבר ניסיון בתחום המכירות, וכן הקמה וניהול של חנויות במותגי החברה".

מורן יהיה זכאי למשכורת של 15 אלף שקל בחודש, בתוספת הפרשות סוציאליות, ימי חופשה, ימי מחלה והבראה על פי חוק. בשל העובדה שמדובר בתפקיד שדורשת ניידות, מורן יהיה זכאי לרכב וכן להוצאות אש"ל וכלכלה בסך 800 שקל בחודש. כמו כן, יהיה זכאי למענק שנתי החל משנת 2019 בגובה שתי משכורות חודשיות.

הראל ויזל, צילום: עמית שעל הראל ויזל | צילום: עמית שעל הראל ויזל, צילום: עמית שעל

חברת האופנה זימנה את האסיפה הכללית לתאריך ה-16 באוקטובר ומבקשת גם למנות מחדש את הראל ויזל, לדירקטור בחברה. ויזל משמש כדירקטור, מנכ"ל החברה ומבעלי השליטה בפוקס. כמו כן מוצע למנות מחדש את הדירקטורים המכהנים: אברהם זלדמן, אברהם פוקס, ואסנת רונן.

האסיפה תתכנס כאשר ברקע הפרסומים על עדויות על הטרדות מיניות שביצע, לכאורה, ויזל, בכמה נשים. ויזל הוא האיש המזוהה ביותר עם פוקס ובמידה רבה האחראי להצלחתה. נכון למועד זימון האסיפה לא הוגשו נגדו תלונות והוא זכאי כל עוד לא הוכחה אשמתו.

מורן ויזל יצטרף לקרוב משפחה נוסף של ויזל המועסק בפוקס: תומר צ'פניק, חתנו, שמשמש כסמנכ"ל מכירות של נייקי קנדה, שאת החנויות שלה מפעילה קבוצת פוקס בבלעדיות.

בתוך כך, נדרשת האסיפה לאשר את המענק החד-פעמי שאישר דירקטוריון פוקס לרן ארנון, משנה למנכ"ל הקבוצה ואלעד ורד, משנה למנכ"ל רכש ולוגיסטיקה וחתנו של אברהם פוקס, מבעלי השליטה בחברה. הדירקטוריון החליט על מענק של 200 אלף שקל לכל אחד מהם בגין תרומתם באופן משמעותי לשיפור תוצאות הפעילות של החברה.

מחברת פוקס נמסר בתגובה: "ההחלטה להמליץ על מינוי מורן ויזל לתפקיד ניהולי לא בכיר (מנהל מכירות של מועדון לקוחות) התקבלה כשבוע לפני שהחלו הפרסומים האחרונים על אביו הראל וללא קשר אליהם. על פי החוק החברה מחויבת לפרסם הודעה על כינוס אסיפה כללית עד 14 יום ממועד ההמלצה ולכן נעשה הפרסום בסוף השבוע".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות