אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זמין בישראל: כלי גוגל שיראה לכם לאיזו יצירת אמנות אתם דומים

זמין בישראל: כלי גוגל שיראה לכם לאיזו יצירת אמנות אתם דומים

מדובר בכלי שמובנה באפליקציית google arts and culture המציגה תערוכות, מוזיאונים, גלריות ויצירות בעולם. הוא סורק את פניכם ומציג, תוך שניות, שורת יצירות אמנות קלאסיות שנראות כמותכם. לשימוש בשבוע הדופלגנגר הבא

04.09.2018, 15:41 | ניצן סדן

גוגל השיקה בישראל את התכונה הכי חמודה של אפליקציית google arts and culture: היכולת לצלם תמונה של פניכם ולגלות לאיזו יצירת אמנות מפורסמת אתם דומים. התכונה נחשפה בינואר האחרון, כרכיב מובנה באפליקציית התערוכות והמוזיאונים הייעודית של החברה.

קראו עוד בכלכליסט

היא מאפשרת לגולשים להעלות תמונה בודדת, ואז להריץ עליה אלגוריתם זיהוי תמונה שיסרוק את פניהם וישווה אותם למאגר של רבבות יצירות אמנות. התכונה פועלת היטב ומציגה תוצאות תוך שניות ספורות.

התאמת התמונות באפליקציית גוגל התאמת התמונות באפליקציית גוגל התאמת התמונות באפליקציית גוגל

במקור השיקה גוגל את הכלי הזה כתכונה חבויה במורד תפריטי ואפשרויות האפליקציה, אך במהרה גילתה שבעוד לא כל גולש מתעניין בתערוכות חדשות או בפתיחות של גלריות - רבים המשתמשים שירצו לדעת אם הם דומים יותר למונה ליזה או לוונוס של בוטיצ'לי.

ואולם, קל לשכוח שיש בעולם המוני יצירות אמנות, ושסביר יותר שאלגוריתם גוגל ימצא דמות שולית בתמונה לה דומים תווי פניכם. האפליקציה זמינה בחינם למכשירי אנדרואיד ולאייפון

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות