אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"אנחנו לא יכולים להמשיך לאכול חלבון רק מפרות - זה לא יעיל" צילום: אוראל כהן

"אנחנו לא יכולים להמשיך לאכול חלבון רק מפרות - זה לא יעיל"

אראל מרגלית בטוח שהגליל יכול להוביל את המהפכה הענקית שתשלב הייטק בחקלאות ובחברות מזון, מסביר למה עזב את הפוליטיקה ומספר איך הקים את קרן JVP כשבבנק היה לו מינוס של 40 אלף שקל

06.09.2018, 09:53 | שירות כלכליסט

"מישהו כמוני יכול להיות באופוזיציה איקס שנים, אחר כך זה כמו מייקל פלפס שמנסה לשחות 100 מטר פרפר בבריכה של הקטנים - אי אפשר לשחות, בשביל עשייה צריך להגיע לתפקיד אקזקוטיבי. יכולתי לסגור דילים במפלגות אחרות אבל לא רציתי", כך מסביר אראל מרגלית את ההחלטה שלו לעזוב את הפוליטיקה ולחזור לפעילות בקרן JVP שאותה ייסד. "היום הרבה יותר נוח לי לעשות שיתופי פעולה עם מדינות ערביות", הוא מספר, "גם כאלה שפחות נוח לדבר עליהן"

לפרקים נוספים של הפודקאסט "30 דקות או פחות" ליחצו כאן

 

עכשיו הוא עובד במרץ על קידום תעשיית ההייטק, ובטוח ש"הגליל יכול להוביל את המהפכה של שילוב ההייטק בחקלאות ובחברות המזון". מרגלית מסביר כי "עולם החלבון הולך לעבור מהפכה ענקית, אנחנו לא יכולים להמשיך לאכול חלבון רק מפרות - זה לא יעיל".

 

 

קראו עוד בכלכליסט

 

בראיון בפודקאסט "30 דקות או פחות" הוא חוזר אל הקמת קרן ההון הירושלמית JVP, כשהוא סחב אז אוברדרפט של 40 אלף שקל, מספר על תכנית "יוזמה לאומית" שהקים, איך אפשר להצליח להקים סטארט-אפ גם מחוץ למרכז, בפריפריה - והאם יש סיכוי שנראה אותו חוזר לפוליטיקה?

 

אראל מרגלית. "הגליל יכול להוביל את המהפכה בחקלאות ובחברות המזון", צילום: אוראל כהן אראל מרגלית. "הגליל יכול להוביל את המהפכה בחקלאות ובחברות המזון" | צילום: אוראל כהן אראל מרגלית. "הגליל יכול להוביל את המהפכה בחקלאות ובחברות המזון", צילום: אוראל כהן

 

 

מראיינים:

נבות וולק, מנכ"ל האקסלרטור של מיקרוסופט בישראל.

הילה בר, מנהלת תכניות וקהילה באקסלרטור של מיקרוסופט בישראל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות