אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינסטגרם רוצה להתחרות באמזון, מפתחת אפליקציית שופינג צילום: TechCrunch

אינסטגרם רוצה להתחרות באמזון, מפתחת אפליקציית שופינג

האפליקציה, שתיקרא IG Shopping, תאפשר לסוחרים להציג רשימות מוצרים לרכישה ישירה. לפי נתוני פייסבוק, ישנם כ-25 מיליון חשבונות עסקיים באינסטגרם ו-4 מכל 5 משתמשים עוקבים אחרי עסק אחד לפחות

05.09.2018, 11:59 | רפאל קאהאן

אינסטגרם מבית פייסבוק מפתחת פלטפורמת שופינג מקוונת, שתושק באפליקציה עצמאית בשם IG Shopping - כך לפי דיווח של אתר The Verge מאמש.

קראו עוד בכלכליסט

האפליקציה תאפשר לסוחרים להעלות רשימות מוצרים, ולמשתמשים לבצע הזמנות מתוכה. לפי גורמים המקורבים לנושא, הנהלת אינסטגרם סבורה שהרשת החברתית נמצאת בנקודת זינוק טובה לכניסה אל תחום הסחר המקוון, בין היתר בשל בסיס המשתמשים הגדול שלה שעומד על כ-600 מיליון איש.

סטוריז באינסטגרם סטוריז באינסטגרם סטוריז באינסטגרם

בשיחת המשקיעים האחרונה של פייסבוק, מסרה סמנכ"לית התפעול שריל סנדברג שלאינסטגרם יש כבר כ-25 מיליון חשבונות עסקיים וכ-2 מיליון מהם גם מפרסמים את מרכולתם. לדבריה, כ-4 מכל 5 משתמשים באינסטגרם עוקבים אחר חשבון עסקי אחד או יותר. אינסטגרם השיקה יכולת מכירה ישירה עוד לפני שנתיים, אך תכונה זו מובנית בפיד ולא מובלטת או ממותגת בצורה מיוחד.

פייסבוק החלה להגדיל את הנוכחות שלה בתחום הקניות בשנה שעברה עם השקת תכונת ה-Marketplace באתר ובאפליקציה. האפליקציה החדשה תוכל להיות תרגום של Marketplace לממשק, לסגנון ולסביבה של אינסטגרם.

אפליקציית קניות עצמאית לא תהיה הפעם הראשונה שאינסטגרם משיקה אפליקציה נפרדת. היא כבר החלה בבדיקת אפליקציית מסרים מיידיים בשם Direct כבר בחורף שעבר וביוני היא השיקה אפליקציית וידאו בשם IGTV שתתחרה בזו של יוטיוב וייחודה בתמיכה המובנית בסרטונים שצולמו אנכית בסמארטפון.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות