אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפרזנטורית הבאה: קרולינה למקה במשא ומתן מתקדם עם קים קרדשיאן צילום: Bazaar

הפרזנטורית הבאה: קרולינה למקה במשא ומתן מתקדם עם קים קרדשיאן

חברת המשקפיים הודיעה כי היא על סף חתימת חוזה עם חברה אמריקאית לקבלת שירותיה של כוכבת הריאליטי. החברה במו"מ גם עם שחקן הכדורגל ניימאר ועוד שני כוכבים בינלאומיים ששמם טרם פורסם

06.09.2018, 10:02 | אורנה יפת

החוזה בין קרולינה למקה לבין קים קרדשיאן על סף חתימה. חברת האופנה קסטרו מדווחת הבוקר כי קרולינה למקה מקבוצת הודיס, חברה בת בבעלותה המלאה, נמצאת במשא ומתן עם חברה אמריקאית, "לקבלת שירותיה של קים קרדשיאן ווסט". קרדשיאן תייצג את קרולינה למקה בארה"ב וברחבי העולם. לאחר החתימה צפויה קרדשיאן להגיע לישראל ותשתתף במסיבת עיתונאים שתערוך החברה.

קראו עוד בכלכליסט

קרולינה כבר הוציאה בעבר הודעות בדבר השת"פ הצפוי עם קרדשיאן וניתן להעריך כי כעת המגעים הגיעו לישורת האחרונה. יחד עם זאת מדגישה חברת קסטרו כי, "פרטי ההתקשרות בין הצדדים טרם סוכמו במלואם ובעת הנוכחית אין כל וודאות כי הסכם התקשרות בין הצדדים ייחתם".

קרדשיאן אינה הכוכבת היחידה שמגייסת קרולינה למקה לקידום מותג המשקפיים. החברה מנהלת גם משא ומתן עם כוכב הכדורגל הברזילאי ניימאר שישתתף בקמפיין חדש להתרחבות החברה בעולם. עוד נודע כי שני כוכבים בינלאומיים נוספים צפויים ללוות את חברת המשקפיים בקמפיין החדש.

קים קרדשיאן, צילום: איי אף פי קים קרדשיאן | צילום: איי אף פי קים קרדשיאן, צילום: איי אף פי

קרולינה למקה מפעילה בישראל 78 חנויות ובחו"ל עוד כ-30 חנויות בין היתר באוסטרליה, תאילנד, אנגליה, וספרד וחתמה על הסכמים לפתיחת חנויות במקסיקו ופנמה.

שיתוף הפעולה עם קרדשיאן נועד לקדם את אתר האינטרנט שתשיק החברה בחודשים הקרובים למכירות בארה"ב וכמו כן עתיד המותג לפתוח חנויות קונספט גם בארה"ב. קרדשיאן היא אושיית אינסטגרם ופעילה ברשתות חברתיות, מה שמעיד על כך שהמותג ישים דגש על אתר מקוון משודרג. בשבוע שעבר העלתה החברה אתר חדש בשפה העברית שנמצא בפיילוט ומציע משלוחים והחזרות עם שליח חינם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות