אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוסי אברהמי רכש קרקע באילת תמורת 13.6 מיליון שקל צילום: יאיר שגיא

יוסי אברהמי רכש קרקע באילת תמורת 13.6 מיליון שקל

הקרקע ממוקמת בצמוד לשדה התעופה ומאפשרת הקמת שטחי מסחר בהיקף של כ-4,000 מ"ר. לאחר פינוי שדה התעופה, צפוי חיבור בין העיר לבין אזור בתי המלון. במקום השדה יוקם אזור של מלונות ומסחר

06.09.2018, 10:27 | דותן לוי

חברת יוסי אברהמי רוכשת קרקע בשטח של 3.8 דונם בסמוך לשדה התעופה ובתמורה ל-13.6 מיליון שקל. החברה זכתה בקרקע במכרז של רשות מקרקעי ישראל (רמ"י), כאשר על הקרקע התמודדה חברה נוספת שהצעתה נפסלה. מחיר הרכישה אינו כולל תוספת של כ-3.3 מיליון שקל עבור הוצאות פיתוח וכן מס רכישה. לקרקע יש זכויות בנייה של 3,740 מ"ר ביעוד מסחר.

קראו עוד בכלכליסט

הקרקע ממוקמת בסמוך לשדה התעופה ולכיכר התיירות המרכזית בעיר. בהמשך להקמתו של שדה התעופה רמון הסמוך לבאר אורה, התוכניות לאילת הן לפנות את השדה הקיים בתוך העיר. לאחר הפינוי צפוי חיבור בין העיר לבין אזור בתי המלון ובמקום שדה התעופה יוקמו אזור של מלונות, מסחר וכן שכונת מגורים.

יוסי אברהמי באילת, צילום: יאיר שגיא יוסי אברהמי באילת | צילום: יאיר שגיא יוסי אברהמי באילת, צילום: יאיר שגיא

לדברי סמנכ"ל הכספים ביוסי אברהמי, צחי דידי: "מדובר באזור שצפוי לשנות את פניו כבר בחודשים הקרובים מיד לאחר פתיחת שדה התעופה הבינלאומי רמון ותחילת פינוי שדה התעופה הישן. לאחר שנים של המתנה, אילת עתידה ליהנות מתנופת בנייה גדולה במרכז העיר ולאחר פינוי שדה התעופה הישן".

חברת יוסי אברהמי, נחשבת לאחת החברות הבולטות בעיר אילת ובנתה לאורך השנים האחרונות מאות יחידות דיור. כיום מקדמת החברה מספר פרויקטים בעיר בניהם פרויקט Golf Gold – בניין של 8 קומות עם 34 יח"ד, פרויקט "התמרים" – בניין בן 11 קומות ובו כ-63 יח"ד וקומת מסחר, פרויקט פארק ים VIP הכולל 40 דירות ב-3 בניינים בני 4 קומות כל אחד ופרויקט SEA SIDE שיכלול 200 יחידות דיור וכ-83 יחידות מלונאיות ושטחי מסחר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
למספר 3, תפסיק לעבוד על הקוראים...
אבהרמי מעסיק ירדנים, העלויות לבנייה שלו למ"ר הם בכלל 3000 ש"ח למ"ר לבנייה. מימון 0.6% מהעלויות. שיווק 0.7% מהעלויות, יש להם מוכרנים משלהם. אגרות זה 250 למ"ר תכנון כ-215,000 אלף ש"ח במידה וזה אדריכל חיצוני. עלות מ"ר לבנייה, זה בושה שאתה כותב את מה שאתה כותב, הונאה, לא פחות!! עלות הקמה נמוכה מההזיה שכתבת. מציע לך לא לכתוב יותר תגובות אינטפנטיליות. לאדון אברהמי באילת, יש גם חוק עידוד להשקעות הון באזור לאומי א'.ש לאדון אברהמי אין עלות של תשלומי מע"מ על תשומות בנייה מאחר וזה איזור סחר חופשי.
קצת רקע  |  07.09.18
3.
מספר 2 - ניתוח שגוי
ניתוח אמיתי: יש עלויות פיתוח 3.3 מליון שח (תקרא בכתבה) בנוסף, עלות ביצוע היא לא עלות יחידה יש גם תקורות, מימון, שיווק, אגרות, תכנון וכו המביאים את העלות הממוצעת למ"ר לכ- 10 אלפי שח למ"ר אז, עלות הקמה - 38 מליון, קרקע ופיתוח 16.9 = 54.9 מליון כלומר לפי מחיר המכירה שלך הוא מפסיד.
אחד שמבין  |  06.09.18
לכל התגובות