אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סן פרנסיסקו: הנכס היקר ביותר באתר Airbnb יהפוך למלון בוטיק מפואר צילום: google maps

סן פרנסיסקו: הנכס היקר ביותר באתר Airbnb יהפוך למלון בוטיק מפואר

אחוזה מפוארת שהוקמה ב-1881 וכוללת 13 חדרי שינה מושכרת כיום תמורת 10,000 דולר ללילה. מוקדם יותר השנה היא נרכשה על ידי היזם ברנרד רוזנסון ב-12 מיליון דולר שהחליט להפוך אותה למלון עם מסעדה המתמחה במטבח צרפתי-קליפורני

15.09.2018, 18:50 | שירות כלכליסט
הנכס היקר ביותר בסן פרנסיסקו המוצע להשכרה באתר Airbnb עומד להפוך לאחד ממלונות הבוטיק המפוארים ביותר בעיר.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הדיווח באתר פורצ'ן, אחוזת פיין (Payne Mansion) בסן פרנסיסקו, שהוצעה להשכרה דרך Airbnb עבור 10,000 דולר ללילה, תהפוך למלון עם מסעדה המתמחה במטבח צרפתי-קליפורני.

בית פיין בסן פרנסיסקו, צילום: google maps בית פיין בסן פרנסיסקו | צילום: google maps בית פיין בסן פרנסיסקו, צילום: google maps

האחוזה, שהוקמה ב-1881 ורשומה בתיעוד הלאומי למקומות היסטוריים, תזכה גם לשם חדש – מנשיון און סאטר (Mansion on Sutter) , על שם הרחוב בו היא שוכנת, והיא מתוכננת להיפתח לציבור בחודשים הקרובים. המסעדה תיקרא 1881. זהו אחד הבתים הוויקטוריאניים הבודדים שעוד נותרו בסן פרנסיסקו וששרדו את רעידת האדמה והשריפות של 1906. לאורך השנים האחוזה, שכוללת 13 חדרי שינה, שימשה כמלון, בניין משרדים, גלריית אמנות, מרכז גמילה מאלכוהול ואפילו ימק"א.

מוקדם יותר השנה נרכשה האחוזה על ידי היזם ברנרד רוזנסון, ששילם עבורה 12 מיליון דולר. בבעלותו של רוזנסון כבר מספר מלונות ברחבי קליפורניה. זו לא הפעם הראשונה שמתכננים להפוך את הנכס למלון ומסעדה. ב-2012 הוא נרכש על ידי חברה סינית שהתכוונה לפתוח בו מסעדה סינית שתפעל לצד המלון. החברה השיגה אף את אישור מועצת העיר להמרת הנכס למלון בוטיק והשקיעה בשיפוצים 3 מיליון דולר. אולם ב-2014 התחרטו ומאז הנכס מוצע למכירה, ובמקביל הושכר דרך Airbnb.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות