אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הדירקטוריון אישר: בזק תחלק דיבידנד של 318 מיליון שקל צילום: רונן טופלברג

הדירקטוריון אישר: בזק תחלק דיבידנד של 318 מיליון שקל

האסיפה הכללית אישרה לחלק דיבידנד של כ-11 אגורות למניה, בהתאם להמלצת הדירקטוריון בראשות שלמה רודב; בבזק טוענים שהחברה עומדת במבחני הרווח ויכולת הפירעון - על בסיס הנתונים מאמצע חודש יוני

13.09.2018, 15:07 | יואב סטולר

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

האסיפה הכללית של בזק אישרה היום (ה') את המלצת הדירקטוריון על חלוקת דיבידנד בסכום של 318 מיליון שקל. יום התשלום נקבע ל-10 באוקטובר, כשהתאריך הקובע לחלוקה הוא סוף יום המסחר ב-26 בספטמבר.

קראו עוד בכלכליסט

מי שייהנו מחלוקת הכספים יקבלו כ-11 אגורות למניה בהתאמה ל-11.49% מהונה המונפק והנפרע. תעריף שאושר על ידי באי האסיפה בבזק שקיבלו את המלצת הדירקטוריון בראשותו של שלמה רודב. 
             

שלמה רודב יו"ר בזק, צילום: עמית שעל שלמה רודב יו"ר בזק | צילום: עמית שעל שלמה רודב יו"ר בזק, צילום: עמית שעל

                     

לפני שלושה שבועות, ביום פרסום הדו"ח לרבעון השני של 2018, שיגרו חברי הדירקטוריון דיווח לבורסה בו ביקשו לאשר את חלוקת ההון. בבקשתם נימקו בבזק את ההמלצה בכך שהחברה עומדת במבחנים הדרושים להובלת הצעד המדובר בהם מבחן הרווח וכן מבחן יכולת הפירעון.

כך בעניין הרווח, החלטת הדירקטוריון התקבלה על בסיס הדוחות הכספיים של החברה באמצע חודש יוני, אז עמדה בזק במבחן הרווח לחלוקת הדיבידנד. לדברי הדירקטוריון, הוצגה בפניו יתרת העודפים הראויים לחלוקה בשנתיים האחרונות עד ל-18 ביוני שנאמדת על פי הדיווח לבורסה ב-613 מיליון שקל.

מאז שהוגשה ההמלצה נכנס לתפקידו כמנכ"ל הפעילות הקווית של בזק דודו מזרחי, אחרי פרישתה של סטלה הנדלר. מזרחי נמנה במשך כ-20 שנה על עובדי החברה וצמח עד לתפקיד משנה למנכ"ל ומי שהיה אמון על הכספים בחברת הענק. עתה, הוא שב לכהן כמנכ"ל אחרי סיבוב של כמה שנים מחוץ לתחומי הטלקום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות