אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יועץ נתניהו שנטען כי תקף מינית "יצא לחופשה"

יועץ נתניהו שנטען כי תקף מינית "יצא לחופשה"

דייוויד קיז מסר: "לאור ההאשמות השקריות והמוטות נגדי, ובמטרה שלא לפגוע בתפקודו השוטף של ראש הממשלה בנימין נתניהו, החלטתי לקחת זמן על מנת לטהר את שמי"

13.09.2018, 18:11 | ynet

לאחר התלונות כי תקף מינית, הודיעה הערב (יום ה') לשכת ראש הממשלה כי התקבלה בקשתו של היועץ דייוויד קיז לצאת לחופשה.

דיוויד קיז דיוויד קיז דיוויד קיז

קיז מסר: "לאור ההאשמות השקריות והמוטות נגדי, ובמטרה שלא לפגוע בתפקודו השוטף של ראש הממשלה בנימין נתניהו, החלטתי לקחת זמן על מנת לטהר את שמי. אני מלא ביטחון בצדקתי ושהאמת תצא לאור".

הפרשה החלה לאחר שמועמדות מטעם המפלגה הדמוקרטית למושב בסנאט, ג'וליה סלזאר, האשימה את קיז, דוברו של ראש הממשלה לתקשורת הזרה, כי תקף

אותה מינית בשנת 2013.

לאחר מכן טענה העיתונאית שיינדי רייס, כתבת "וול סטריט ג'ורנל", כי גם לה היה "מפגש נורא" עם קיז והבהירה כי היא "מאמינה ב-100%" לסלזאר. בסדרת ציוצים שפרסמה בחשבון הטוויטר שלה, כתבה רייס כי "האיש לא הבין את משמעות המילה 'לא'. זה לא שינה כמה פעמים אמרתי לו 'לא', הוא לא הפסיק לנסות ולכפות עצמו עליי". לדבריה, "הצלחתי להתחמק במהירות וזה היה רגע קצר ומאוד לא נעים, אבל ידעתי כשהלכתי משם שנתקלתי בטורף".

אמש פורסם באתר Times of Israel כי 10 נשים נוספות טענו כי קיז התנהג כלפיהן בצורה לא נאותה ואף נהג באגרסיביות. אחת הנשים עמן שוחח האתר טענה שקיז תקף אותה מינית. בידי האתר תכתובות מייל שנשלחו לנשים, שבהן קיז התנצל על כך שלא נהג כג'נטלמן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה