אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרטנר TV מתרחבת: השיקה אפליקציה בסטרימר של אפל TV צילום: עמית שעל

פרטנר TV מתרחבת: השיקה אפליקציה בסטרימר של אפל TV

לאחר המהלך המתוקשר של סלקום TV להשקת תכניה בסטרימר של אמזון יוצאת פרטנר TV במהלך דומה, אך עושה זאת בהשקה שקטה. בכיר בחברה: "מדובר במוצר משלים שאינו מיועד להחליף את הממיר שלנו"

17.09.2018, 18:03 | עומר כביר

אחרי ששירות הטלוויזיה של סלקום התרחב ויהיה זמין גם בסטרימר של אמזון, המתחרה פרטנר TV עושה מהלך דומה. פרטנר מרחיבה את פלטפורמות הפעילות שלה והשיקה בשבוע שעבר אפליקציה לסטרימר אפל TV.

קראו עוד בכלכליסט

בניגוד לסלקום, שהשיקה את אפליקציית אפל TV במהלך מתוקשר היטב, בפרטנר בחרו בהשקה שקטה. לדברי גורם בחברה, הם בחרו לנקוט במהלך מכיוון שלתפיסתם מדובר במוצר משלים, שלא מיועד להחליף את הממיר של פרטנר TV. העיצוב וממשק המשתמש של האפליקציה זהים לחלוטין ליישום בממיר של פרטנר, עם התאמות שנדרשות לשלט של אפל שכולל רק שישה כפתורי בקרה ומשטח מגע חכם.

 , צילום: רויטרס צילום: רויטרס  , צילום: רויטרס

ההבדל העיקרי הוא במעבר בין ערוצים: בעוד שבשלט של פרטנר ניתן להחליף ערוצים באמצעות זפזופ או הזנת האפיק, באפל TV ניתן לעבור באמצעות סווייפ למעלה או למטה בשלט - מה שהופך את המעבר למסורבל ופחות מומלץ למשתמשים מסורתיים יותר.

פרטנר TV, צילום: יח"צ פרטנר TV | צילום: יח"צ פרטנר TV, צילום: יח"צ

"המטרה היא לא לשווק את זה במקום ממיר", אמר ל"כלכליסט" מקור בפרטנר. "מי שלא רוצה עוד ממיר בבית יש לו את האפשרות הזו. אבל זה לא המוצר המרכזי, כי המוצר שלנו זה לא אפליקציה. זה מרחיב את האפשרויות, ונמשיך לפתח עוד ועוד ממשקים".

עם זאת, גורמים בשוק העריכו שהחברה לא צפויה להשיק בקרוב אפליקציות לטלוויזיות חכמות או לסטרימרים מבוססי אנדרואיד TV.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות