אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איראן מאשימה את טוויטר ב"סתימת פיות" צילום: שאטרסטוק

איראן מאשימה את טוויטר ב"סתימת פיות"

שר החוץ האיראני מוחמד זריף יצא במתקפה על מייסד טוויטר והאשים את הרשת החברתית במחיקה שרירותית של חשבונות איראניים. "למה שלא תחקרו בוטים אמריקאיים?", צייץ שר החוץ זריף בזעם

17.09.2018, 18:35 | שירות כלכליסט

שר החוץ האיראני, מוחמד ג'וואד זריף, האשים אתמול (א') את טוויטר בסגירת חשבונות איראנים "אמיתיים", בעודה מאפשרת לדבריו את פעולתם של חשבונות אנטי-איראניים בגיבוי ארה"ב. באוגוסט סגרו פייסבוק, טוויטר ואלפבית מאות חשבונות שנמצאו קשורים לכאורה לפעולות תעמולה איראניות.

קראו עוד בכלכליסט

"שלום @Jack. טוויטר סגרה חשבונות של איראנים אמיתיים, כולל מגישי טלויזיה וסטודנטים, כיוון שהיו כביכול חלק מ"מבצע תעמולה", כך כתב זריף בטוויטר, בפנייה לג'ק דורסי, מנכ"ל החברה. "למה שלא תחקרו בוטים שפועלים מטיראנה בירת אלבניה ושמפיצים תעמולה ל"שינוי המשטר" שמקורה בוושינגטון?", כתב זריף.

איראן מאשימה את ישראל וארה"ב במלחמת מדיה שנועדה לערער את יציבות המשטר ולעורר תסיסה אזרחית בחסות הסנקציות שפגעו בכלכלה , צילום: איי אף פי איראן מאשימה את ישראל וארה"ב במלחמת מדיה שנועדה לערער את יציבות המשטר ולעורר תסיסה אזרחית בחסות הסנקציות שפגעו בכלכלה | צילום: איי אף פי איראן מאשימה את ישראל וארה"ב במלחמת מדיה שנועדה לערער את יציבות המשטר ולעורר תסיסה אזרחית בחסות הסנקציות שפגעו בכלכלה , צילום: איי אף פי

בטוויטר סירבו להגיב על הדברים. התקשורת האיראנית מאשימה את ישראל, סעודיה, וקבוצות אופוזיציה גולות, כולל את המוג'הידין חאלק שכמה מחבריה פועלים באלבניה. כמי שעומדות מאחורי קמפיינים במדיה החברתית שמטרתם הפלת המשטר האיסלאמי בטהרן.

המנהיג האיראני העליון, האייתולה עלי חמינאי האשים החודש את ארה"ב וישראל בפתיחת מלחמת מדיה במטרה לערער את המורל של אזרחי איראן, בעוד המדינה עומדת בפני קשיים כלכליים לאחר החזרתן לתוקף של הסנקציות האמריקניות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות