אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניסיון אחרון של מנכ"ל סירס להציל את הרשת מפשיטת רגל צילום: שאטרסטוק

ניסיון אחרון של מנכ"ל סירס להציל את הרשת מפשיטת רגל

במסגרת תוכניתו של אדוארד למפרט, תדחה החברה, המפעילה את רשת בתי הכלבו סירס, תשלומים לנושים בגובה 1.1 מיליארד דולר המיועדים לפירעון בשנתיים הקרובות. במקביל תמכור החברה נדל"ן ופעילויות נוספות בשווי של יותר מ-3 מיליארד דולר. סירס צופה "קשיי נזילות משמעותיים" בזמן הקרוב - אם לא יבוצעו מהלכים דרסטיים

24.09.2018, 17:59 | שירות כלכליסט

ניסיון אחרון להציל את סירס לפני פשיטת רגל ענקית: בארה"ב מדווחים כי אדוארד למפרט, מנכ"ל החברה, שמפעילה את חנויות הכלבו סירס ואת רשת הסופרמרקטים Kmart, מנסה להציל אותה מפשיטת רגל באמצעות תוכנית הבראה גדולה הכוללת גם דחייה של תשלומי ענק לנושים. 

קראו עוד בכלכליסט

סירס, הנמצאת בקשיים, צופה על פי מסמכים שהגישה קשיי נזילות משמעותיים בזמן הקרוב. על פי תוכניתו של למפרט, המשמש גם כיו"ר סירס, תבקש החברה לדחות תשלומים לנושים בגובה 1.1 מיליארד דולר, המיועדים לפירעון ב-2019 וב-2020.

מנכ"ל ויו"ר סירס אדוארד למפרט, צילום: רויטרס מנכ"ל ויו"ר סירס אדוארד למפרט | צילום: רויטרס מנכ"ל ויו"ר סירס אדוארד למפרט, צילום: רויטרס

במקביל תמכור החברה נדל"ן בשווי של 1.5 מיליארד דולר ותיפטר מפעילויות נוספות בשווי 1.75 מיליארד דולר. על פי אתר "מארקטווטש", אם תוכנית ההבראה של למפרט תאושר על ידי הנושים, היא תפחית את היקף החוב של סירס ב-5.5 מיליארד דולר ל-1.2 מיליארד דולר.

בשעה זו צונחת מניית סירס בוול סטריט ב-7%.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות