אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האייפונים החדשים סובלים מבעיות קליטה וחיבור

האייפונים החדשים סובלים מבעיות קליטה וחיבור

משתמשים ברחבי העולם מתלוננים על קשיי קליטה, גלישה איטית וליקויי אנטנה שונים במכשירי האייפון XS והאייפון XS Max; זאת, כשחלקם בדקו את המכשירים במעבדות והשוו אותם לאייפון X ולאייפון 8. אפל טרם הגיבה לטענות

25.09.2018, 12:18 | רפאל קאהאן

האייפונים החדשים של אפל הגיעו לחנויות בסוף השבוע האחרון וכבר הופיעו דיווחים על תקלות בהם; משתמשים התלוננו בפורומים ברדיט על בעיות קליטה קשות, כשרבים מהם משווים בין האייפון XS והאייפון XS Max שרכשו ובין האייפון הקודם שלהם. טענות דומות הועלו גם בפורומים של אתר חובבי אפל MacRumors.

קראו עוד בכלכליסט

בלוגר שמתמחה בתחום תקשורת הרדיו ניתח את המכשיר החדש ומצא שאיכות הקליטה בו נמוכה בהשוואה לזו של האייפון X והאייפון 8, על בסיס בדיקת מעבדה שקראה את אותות אנטנת האייפון החדש.

דגמי האייפון החדשים דגמי האייפון החדשים דגמי האייפון החדשים

תקלות בלתי צפויות הן עניין שבשגרה עבור מכשירים חדשים, אך עניין הקליטה לא היה משהו שציפו לו; באירוע ההשקה אפל התפארה שהאייפונים החדשים זכו לאנטנה נוספת בתחתית המכשיר - מה שתיאורטית אמור לספק למשתמשים קליטה יותר יציבה. המשתמשים התלוננו שהקליטה גרועה, ושאין קשר בין איכותה ובין תצוגת עוצמת החיבור בטלפון עצמו.

כמה משתמשים התלוננו גם על איכות חיבור האינטרנט הסלולרי כשקיימת קליטה; משתמש אחד סיפר בפורום של אפל שהאייפון XS Max שלו לא מצליח לקלוט את הרשת האלחוטית בביתו, בעוד האייפון X שלו קלט אותה בצורה טובה - מה שמתבטא בגלישה איטית. המשתמשים שהתלוננו היו לקוחות של ספקיות סלולר שונות, כך שזאת כנראה לא בעיה שקשורה לרשת הסלולרית אלא למכשיר עצמו.

אפל טרם הגיבה לדיווחים. לאייפון 7 היתה בעיה דומה בעבר לאחר ההשקה ואפל פתרה אותה מהר מאוד בעזרת עדכון תוכנה. יש לקוות שגם הבעיה הנוכחית ניתנת לפתרון בצורה דומה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות