אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסייבר Source Defense גייסה 10 מיליון דולר צילום: מיקי אלון

חברת הסייבר Source Defense גייסה 10 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה ליירוט מתקפות על אתרים שנשענות על JavaScript מצד שלישי - חולשה נפוצה ומסוכנת. בסבב הגיוס השתתפו הקרנות Allegis Cyber, JVP ואחרות

26.09.2018, 14:01 | הגר רבט
חברת הסייבר הישראלית סורס דיפנס (Source Defense) הודיעה היום (ד') על השלמת סבב A בסך 10 מיליון דולר. השתתפו בו הקרנות Allegis Cyber ו-JVP, שביצעה את ההשקעה הראשונה בחברה דרך חממת הסייבר שלה בבאר שבע. בין המשקיעים הנוספים בסבב נמנים Global Brain ו-Connecticut Innovations.

קראו עוד בכלכליסט

סורס דיפנס פיתחה פלטפורמה שבולמת בזמן אמת מתקפות על אתרים המבוססות על JavaScript מצד שלישי, דוגמת המתקפות שבוצעו לאחרונה על אתרי חברות כמו בריטיש איירוויז ודלתא בהן נגנבו נתוני אשראי ומידע פרטי של גולשים.

יואב צרויה מקרן JVP, שהשקיעה בחברה, צילום: מיקי אלון יואב צרויה מקרן JVP, שהשקיעה בחברה | צילום: מיקי אלון יואב צרויה מקרן JVP, שהשקיעה בחברה, צילום: מיקי אלון

בנוסף, הודיעה סורס דיפנס על פתיחת שני משרדים חדשים שיתווספו אל מרכז המו"פ שלה בבאר שבע: משרדי הנהלת החברה החדשים בקונטיקט, ארה"ב ומרכז מו"פ בפארק אפק שבראש העין. החברה מתכוונת לגייס עובדים עבור שני האתרים החדשים.

הדר בלוטרייך, מנכ"ל ומייסד שותף של סורס דיפנס, מסר בעקבות הגיוס: "סורס דיפנס לא רק מונעת חולשת אבטחה אוניברסלית שעד היום הייתה 'בלתי פתירה' אלא גם מאפשרת לארגונים להתמקד בעיקר ובמהות באתרי האינטרנט שלהם ולספק חוויית גולש מקסימלית ומהירה".

יואב צרויה, שותף כללי ב-JVP מסר: "סורס דיפנס נמצאת בעמדה ייחודית לא רק כפתרון עבור צבר איומים על אתרים דרך ספקי צד שלישי, שאינו זוכה למענה מספק בשוק כיום – אלא גם הודות ליכולתה לתרום לייעול ה-SecDevOps, הגדלת הפרודוקטיביות של צוותי השיווק והטכנולוגיה, צמצום השפעתם של באגים ואפילו לשיפור ביצועי האתר”.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות