אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סבלנות, גבר: טינדר תאפשר לנשים להתחיל צ'ט ביוזמתן הבלעדית צילום: שאטרסטוק

סבלנות, גבר: טינדר תאפשר לנשים להתחיל צ'ט ביוזמתן הבלעדית

אפליקציית הדייטינג בוחנת תכונה בשם My Move, שתיתן לנשים להתחיל צ'ט מצידן בלבד לאחר התאמה - כשהגברים ייאלצו להמתין לפנייתן. לבאמבל, מתחרתה הגדולה, היה כלי מובנה כזה מראשיתה

26.09.2018, 20:06 | ניצן סדן
טינדר נותנת יותר כוח למשתמשות: אפליקציית הדייטינג הפופולרית החלה לבחון תכונה שתאפשר לנשים לבחור האם צ'ט איתן יתחיל ביוזמתן בלבד. לאחר שבוצעה התאמה עם גבר, תוכל המשתמשת לכתוב לו אם תרצה בכך - ועד שתעשה זאת, לא יוכל לפנות אליה מצדו.

קראו עוד בכלכליסט

התכונה נקראת My Move ולפי דיווח של רויטרס, נבחנת בהודו מזה מספר חודשים ומתוכננת להשקה גלובלית. טינדר, שבבעלות מאצ' גרופ, מנסה להרחיב את היצע שירותיה ולמשוך משתמשים חדשים, בדגש על נשים. כלי שנותן להן עדיפות על פני גברים צפוי לתרום לכך, לראיית החברה. עדיין לא ידוע מתי תושק My Move ברחבי העולם.

יותר כוח לנשים. טינדר, צילום: שאטרסטוק יותר כוח לנשים. טינדר | צילום: שאטרסטוק יותר כוח לנשים. טינדר, צילום: שאטרסטוק

טארו קאפור, מנהלת פעילות מאצ' גרופ בהודו, הסבירה לרויטרס שהודו נבחרה כמדינת פיילוט משום ששירותי דייטינג מקוונים עדיין נתפסים בה כמשהו משונה ואף שלילי בעיני נשים. כמו רבות אחרות, מנסות גם מאצ' וטינדר לתפוס נתח מציבור המשתמשים ההודי - שוק שצומח במהירות, וזוכה בשנים האחרונות לעניין עצום מצד פייסבוק, גוגל ועוד.

טינדר העתיקה את התכונה בלי בושה ממתחרתה באמבל, בה כל הצ'טים תלויים ביוזמת נשים. ישנו דם רע בין שתי החברות, שכן באמבל הוקמה בידי וויטני וולף הרד, ממייסדות טינדר, שפרשה מהחברה לאחר פרשת הטרדה מינית. מאצ' גרופ ניסתה לרכוש את באמבל, ולאחר שנכשלה אף תבעה את יריבתה על העתקת רכיבי ממשק. יש להניח שבאמבל לא תישאר חייבת, ואף עשויה לתבוע את טינדר על ההעתקה הנוכחית.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות