אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלומיי קפיטל קיבלה אישור להקמת תחנת כוח בספרד ב-200 מיליון יורו

אלומיי קפיטל קיבלה אישור להקמת תחנת כוח בספרד ב-200 מיליון יורו

התחנה תהיה בעלת כושר ייצור של כ-300 מגה וואט ותיבנה בטאלאוון שבקרקאס; בחברה מעריכים כי ההכנסות מהפרויקט יסתכמו בכ-25 מיליון יורו

26.09.2018, 15:03 | צלי גרינברג
אלומיי קפיטל פרסמה היום (ד') את תוצאותיה הכספיות לחציון הראשון של 2018 ובמסגרתן פירסמה גם כי קיבלה אישור סופי להקמת אחת מתחנות הכוח הגדולות באירופה בטאלאוון שבקרקאס ספרד.

קראו עוד בכלכליסט

מהחברה נמסר ל"כלכליסט" כי התחנה מתוכננת להתחיל ולהיבנות במהלך הרבעון השני של 2020 על שטח של כ-6000 דונם ובעלות הקמה הנאמדת בכ-200 מיליו יורו. היא תהיה בעלת כושר ייצור של כ-300 מגוואט והכנסות החברה הצפויות מהקמתה נאמדות בכ-25 מיליון יורו.

שלמה נחמה- בעל שליטה באלומיי שלמה נחמה- בעל שליטה באלומיי שלמה נחמה- בעל שליטה באלומיי

רן פרידריך, מנכ"ל החברה: "אנו צופים שהפעלת הפרויקטים המצויים בייזום בימים אלו ובהם תחנת הכוח בספרד, פרויקט האגירה השאובה בצוק מנרה ופרויקטים נוספים, יביאו את החברה בעתיד לגידול משמעותי בהכנסות וברווח".

בהודעת החברה נכתב עוד כי פרויקט תחנת הכוח בספרד קיבל את הניקוד הגבוה ביותר האפשרי מבחינת תרומתו למדיניות האיחוד האירופי ועומד בקריטריונים לאזורים בעלי קדימות גבוהה בגבולות האיחוד, בהיותו מחויב במלואו ליעדי ה-Climate Action ומיקומו באזור מועדף (Cohesion Region כהגדרתו בנציבות האירופית).
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות