אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הפינטק פורטר מגייסת 50 מיליון דולר בסבב D צילום: Forter

חברת הפינטק פורטר מגייסת 50 מיליון דולר בסבב D

הגיוס הנוכחי מביא את ההון שגייסה פורטר לכ-100 מיליון דולר מאז נוסדה ב-2013. במהלך 12 החודשים האחרונים שילשה החברה את בסיס הלקוחות שלה. לאחרונה גם הודיעה על התרחבות לאירופה ופתיחת משרדים בלונדון

26.09.2018, 17:55 | הגר רבט

חברת הפינטק פורטר הודיעה היום על השלמת סבב D בסך 50 מיליון דולר בהובלת March Capital Partners ובהשתתפות Salesforce Ventures ומשקיעים קודמים: סקויה, NEA ו-SVP.

 

קראו עוד בכלכליסט

הגיוס הנוכחי מביא את ההון שגייסה פורטר לכ-100 מיליון דולר מאז נוסדה ב-2013. לפי נתוני החברה, היא מעבדת היום מעל ל-50 מיליארד דולר בעסקאות בשנה ובמהלך 12 החודשים האחרונים שילשה את בסיס הלקוחות שלה. החברה גם הודיעה לאחרונה על התרחבות לאירופה ופתיחת משרדים בלונדון.

מימין לירון דמרי, מיכאל רייטבלט ואלון שמש , צילום: Forter מימין לירון דמרי, מיכאל רייטבלט ואלון שמש | צילום: Forter מימין לירון דמרי, מיכאל רייטבלט ואלון שמש , צילום: Forter

תחום האי-קומרס חווה בשנה האחרונה עלייה במספר המתקפות ורמאויות האשראי ברשת ומחייב את הסוחרים להשתמש בכלים מתוחכמים יותר למניעת מקרים כאלה. פורטר פיתחה מערכת ניהול הסיכונים ואיתור רמאויות מבוססת ענן עבור רשתות קמעונאיות בינוניות וגדולות. המערכת של פורטר סוקרת את כלל העסקאות בכלל בתי העסק איתם היא עובדת וכך מצליחה לאשר מספר רב יותר של עסקאות ולהגדיל את המכירות על ידי זיהוי מדויק יותר של רמאויות אשראי. המערכת האוטומטית מצמצמת משמעותית את מספר מנהלי הסיכונים שנדרשים לעבור על עסקאות כדי לאשר אותן.

"תחום ההונאות הוא תחום שמשתנה במהירות", מסר מיכאל רייטבלט, מנכ"ל ומייסד-שותף של פורטר. "על מנת להקדים את התחום ולספק תמיכה ללקוחות בכל חוויה חדשה שהם מעוניינים להציע לצרכנים, אנחנו מתכננים להכפיל את ההשקעה שלנו במחקר ופיתוח, להרחיב את הכיסוי הגלובלי שלנו ולהקל על שיתופי פעולה נוספים בתחום האי-קומרס והתשלומים".

ג'יימי מונטגומרי, שותף ב- March Capital Partners מסר: "אנחנו רואים טרנד מרכזי של מעבר לרכישות מקוונות והצוות של פורטר בנה פיתרון לאיתור ולמניעה של הונאות על גבי רשת התשלומים, שכוללת טכנולוגיה מתקדמת ועושה שימוש בלמידת מכונה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות