אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועידת פריז

מייסד ומנכ"ל Moovit: "היעד שלנו הוא להגיע למיליארד משתמשים"

ניר ארז הסביר את הצמיחה המהירה של החברה, אחת מאפליקציות התחבורה הציבורית המובילות בעולם: "400 אלף איש מתנדבים לשתף מידע"

02.10.2018, 21:08 | הגר רבט

"כל 15 שעות אנחנו מוסיפים עיר נוספת לשירות שלנו", חשף אתמול מנכ"ל ומייסד מוביט ניר ארז. מוביט, אחת מאפליקציות התחבורה הציבורית המובילות בעולם, משרתת היום רבע מיליארד משתמשים.

ניר ארז, מייסד ומנכ"ל מוביט, צילום: אוראל כהן ניר ארז, מייסד ומנכ"ל מוביט | צילום: אוראל כהן ניר ארז, מייסד ומנכ"ל מוביט, צילום: אוראל כהן

"איך אנחנו עושים את זה עם חברה של 120 איש? בנינו קהילת משתמשים עצומה שמסייעת לנו לבנות את המידע בהתנדבות. 400 אלף איש ב־142 ערים משתפים אותנו במידע על הנסיעות שלהם מדי יום. אנחנו מכסים יותר מ־5 מיליון תחנות אוטובוס ורכבת, והיום אנחנו משלבים גם אופניים ושירות פנימי שלנו של שיתוף נסיעות".

כלי רכב, מנבא ארז, יהפכו בקרוב למוצר צריכה: "המהפכה הבאה תהיה ברמת המידע, ובסופו של דבר גם התשתיות יותאמו: חניות בנמלי תעופה יהפכו לאזורי איסוף לשירותי נסיעות. התשתיות והמידע ישלטו, ויקבעו איך ננוע במרחב העירוני. במוביט אנחנו רואים לנגד עינינו שתי מטרות: להגיע למיליארד משתמשים, ולהטמיע בערים את מה שאנחנו מכנים ניידות אורבנית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות