אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פאפאיה גלובל גייסה 3 מיליון דולר בהובלת New Era צילום: עמית שעל

פאפאיה גלובל גייסה 3 מיליון דולר בהובלת New Era

החברה פיתחה פלטפורמה שמסייעת לנהל עובדים בפריסה גלובלית - מגמה שהולכת ומתחזקת ברחבי העולם. לצד New Era, השתתפו בסבב הגיוס סר רונלד כהן ואנג'לים נוספים

03.10.2018, 11:52 | מאיר אורבך
פאפאיה גלובל גייסה 3 מיליון דולר בהובלת קרן New Era ובהשתתפות המשקיעים הנוכחיים שלה, ביניהם סר רולנד כהן ואנג׳לים נוספים. סך ההשקעות בחברה, אשר הוקמה ב-2016 ע״י עינת גז, ראובן דרונג ועופר הרמן, עומד על 5.5 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

פאפאיה גלובל מפתחת מערכת לניהול גלובלי של עובדים, שכר והטבות, ומספקת שירות ביותר מ-100 מדינות לעובדים ישירים, פרילנסרים וכן עובדים המועסקים דרך צד שלישי.

עינת גז, מנכ"לית החברה, צילום: עמית שעל עינת גז, מנכ"לית החברה | צילום: עמית שעל עינת גז, מנכ"לית החברה, צילום: עמית שעל

"בעולם של היום קורות שתי מגמות מקבילות – האחת, חברות נהיות יותר ויותר גלובליות, תוך הבנה שהעובדים שהם צריכים לא נמצאים בהכרח קרובים אליהם ויש צמצום משמעותי בפערי תרבויות וגיוס עובדים לעבודה מרוחקת, בחברות אמריקאיות כ-40% הוא גלובלי", מסרה גז, מנכ"לית החברה.

"השנייה, היא שמדינות מגבילות יותר ויותר את חוקי העבודה והופכות את ההתקשרות עם עובדים למורכבת מבחינות הזכויות השוטפות, סיום יחסי העבודה וצורת ההתקשרות. ארה״ב ושאר מדינות העולם מובילות מגמה ברורה של מלחמה בהתקשרויות של חברות עם עובדים כפרילנסרים והקטנת מספר הפרילנסרים למינימום האפשרי". לדברי גז, המערכת של פאפאיה פותרת את הבעיות הללו. "אנחנו משנים לגמרי את יכולת הניהול והבקרה של חברות, וזאת יחד עם מתן חוויה טובה יותר לעובדים המרוחקים וחיבור טוב יותר לארגונים", אמרה. "המערכת שלנו מחליפה סדרה של פעולות ידניות חודשיות כמו בדיקת תלושים, הזנת נתונים ובדיקת חוזי עבודה, באמצעות תהליכי AI ואוטומציה".

כיום לחברה יש משרדים בתל אביב, ניו יורק ונציגויות בסין ובאוסטרליה. סבב הגיוס הנוכחי ישמש את החברה להגדלה משמעותית של צוות הפיתוח שלה בישראל וכן של צוות המכירות והניהול בארה״ב. לדברי גז, לחברה יש 150 לקוחות, רובם בארה"ב, כש-30% מהם נמצאים ברשימת פורצ'ן 5,000. "אנחנו בטוחים שבעוד שנתיים מהיום שום חברה לא תחשוב שזה סביר לנהל את ההוצאה הכי גדולה בחברה - שכר עובדים - בצורה שהיא פחות מהסטנדרט שלנו", סיכמה.  
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות