אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תערוכת הרכב בפריז: הכיוון הוא - דגמים חשמליים

תערוכת הרכב "מונדיאל ל'אוטומוביל", שנפתחה היום חוגגת 120 שנה להיווסדה ויצרני הרכב יציגו בה את החידושים הבולטים והדגמים שיסמנו את הטרנדים הבאים בשוק

04.10.2018, 17:32 | תומר הדר

תערוכת הרכב בפריז, ה"מונדיאל ל'אוטומוביל", שנפתחה היום חוגגת 120 שנה להיווסדה ונחשבת לתערוכת הרכב הוותיקה בעולם.

קראו עוד בכלכליסט

כמדי שנה, התערוכה נערכת בפריז ויצרני הרכב מציגים את החידושים הבולטים והדגמים שיסמנו את הטרנדים הבאים בשוק. השנה חלק מיצרני הרכב, כגון אלפא רומיאו וג'יפ הודיעו שלא ישתתפו בתערוכה אך יצרנים אחרים הדגישו כי יציגו בתערוכה דגמים שיסמלו השנה, יותר משנים עברו, את הכיוון אליו צועדים היצרנים.

טויוטה קורולה היברידית שמוצגת בתערוכה, צילום: NDTV טויוטה קורולה היברידית שמוצגת בתערוכה | צילום: NDTV טויוטה קורולה היברידית שמוצגת בתערוכה, צילום: NDTV

השנה, כך הדגימו מספר גדול של יצרנים, הכיוון הוא חשמל. בין הדגמים הבולטים שיוצגו בתערוכה נמנה ה-E TRON - רכב הכביש שטח החשמלי של אאודי שמסוגל לנסוע לטווח של 400 קילומטרים, ה- EQ של מרצדס, גם הוא רכב כביש שטח חשמלי בעל טווח של מאות קילומטרים וכן מכוניות תצוגה חשמליות מבית סמארט ופיג'ו.

לצידן יופיעו בתערוכה גם דגמים יותר "עממיים", כאלה שעדיין רחוקים מן השקע אך קרובים לכיסו של הצרכן - ויוצגו גם בישראל בקרוב, החל בסוזוקי ג'ימני החדש וכלה במרצדס B קלאס, המיניוואן הקטן של היצרנית הגרמנית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
ל 2 יש לשאול שאלות כל העת
במידה והיו נשאלות השאלות הנכונות, בעת החלפת העגלה והסוס במכונית בנזין, היום כדור הארץ לא היה מזוהם כפי שהוא כיום. לא היה נגרם אפקט החממה, המשנה את האקלים לרעה. עוד בשנות ה- 30 היו מכוניות שנסעו על סוללה חשמלית ולא על דלק מזהם. אך ידם של חב' הנפט הייתה על העליונה, בזכות כוחם הפוליטי. אותו הדבר היה לגבי סיגריות, לא נשאלו השאלות הנכונות, לכן עד היום מתים מסרטן ריאות, בגלל עישון סיגריות. וזאת למרות שבח' הסיגריות ידעו שעישון גורם לסרטן. במידה והיו עוד בשנות ה-30 עושים שימוש במכונית החשמלית, היום כדור הארץ היה נקי מזיהום אוויר ולא היה נוצר אפקט החממה. המכונית החשמלית הייתה מתפתחת מוקדם יותר, וטובה יותר בהרבה מהטסלה. היה אפשר לרכוש אותה בחצי מחיר מאשר כיום ועוד ועוד... יש ללמוד לשאול את השאלות הנכונות בזמן.
אבנר  |  06.10.18