אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שינו זוארץ נבחר ליו"ר ההתאחדות לכדורגל צילום: ראובן שוורץ

שינו זוארץ נבחר ליו"ר ההתאחדות לכדורגל

עידן חדש בכדורגל הישראלי: כפי שנחשף לראשונה ב-ynet ספורט, המועמד היחיד לתפקיד נבחר פה אחד ע"י נציגי הקבוצות וחברי ההנהלה. אלי אוחנה: "מדובר באיש שכולם רוצים והפך לקונצנזוס"

04.10.2018, 18:15 | ynet
כפי שנחשף לראשונה ב-ynet ספורט,שינו זוארץ נבחר היום (חמישי) ליו"ר ההתאחדות לכדורגל במקומו של עופר עיני, שעוזב את התפקיד אחרי ארבע שנים. זוארץ זכה לתמיכה מלאה של חברי ההנהלה (23 הצביעו בעד, 6 נעדרו).

נציגי הקבוצות התכנסו בבית הנבחרות בשפיים ובחרו עוד קודם לכן את חברי ההנהלה והמזכירות וכמובן את היו"ר החדש (זוארץ). ההנהלה החדשה אושרה ברוב קולות של 954 בעד לעומת 52 נגד. "שינו זוארץ הוא האיש שכולם רוצים", אמר יו"ר הוועדה המקצועית בהתאחדות, אלי אוחנה. "וזה דבר מאוד נדיר במחוזותינו שמישהו הופך לקונצנזוס. לטעמי זו בחירה מצוינת".

 

יו"ר מינהלת הליגות, ארז כלפון, התייחס למינוי: "אני מברך על הבחירה בשינו זוארץ כיו"ר ההתאחדות לכדורגל. אני משוכנע כי הוא אדם ראוי וכי תהיה לו תרומה חשובה לשיפור הכדורגל הישראלי. המינהלת וההתאחדות ימשיכו בשיתוף הפעולה למען קידום הכדורגל".

בשם מנהלת הליגות לכדורגל, המועדונים בליגת ג'פניקה ובליגה הלאומית, הדירקטוריון וצוות העובדים, אנו מאחלים לו הצלחה רבה".

שינו זוארץ, צילום: ראובן שוורץ שינו זוארץ | צילום: ראובן שוורץ שינו זוארץ, צילום: ראובן שוורץ

כזכור, בחודש יוני האחרון ועדת הכשירות של ההתאחדות לכדורגל פסלה את מועמדותו של זוארץ לתפקיד בגלל סעיף הזיקה. זוארץ שימש בתפקידים שונים במכבי פתח תקווה והפועל מרמורק ולכן עשוי היה להיווצר ניגוד עניינים לו היה נבחר לתפקיד. לאחר הפסילה, בהתאחדות לא ויתרו על זוארץ וביטלו בשבילו את סעיף הזיקה, גם מועד הגשת המועמדות לתפקיד הוארך כדי לאפשר לו להתמודד. זוארץ עמד שוב בפני ועדת הכשירות ועבר אותה.

שרצקי התפרץ לדבריו של גילת

 

תמיר גילת, ממלא המקום של עופר עיני, הודה ליו"ר היוצא באסיפת ההתאחדות. רק שבאותו הזמן, איזי שירצקי מעירוני קריית שמונה ונציג השרון נתניה, אלי כהן, התפרצו לדבריו של גילת וביקרו את תקופתו של עיני.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות