אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל תע"א על הפרשה החדשה: "נגלה אפס סובלנות לחריגות" צילום: התעשייה האווירית

מנכ"ל תע"א על הפרשה החדשה: "נגלה אפס סובלנות לחריגות"

השבוע נעצרו אב ובנו, מנהלי מפעל שסיפק רכיבים לתע"א, בחשד כי ניסו לשחד עובדים בחברה בתמורה להטיית מכררזים; המנכ"ל: "בשלב זה לא ידוע לנו על חשדות נגד מי מעובדי תע"א בנושא זה, אך החקירה עדיין בעיצומה"

05.10.2018, 08:51 | אמיתי גזית

"החקירה המשטרתית נולדה ביוזמת התעשייה האווירית ובעקבות ממצאים שהחברה העבירה למשטרה. העצורים בפרשה הם קבלנים חיצוניים, ולא עובדי החברה. בשלב זה לא ידוע לנו על חשדות כנגד מי מעובדי התעשייה האווירית בנושא זה, אולם החקירה עדיין בעיצומה". כך כתב אתמול נמרוד שפר, מנכ"ל התעשייה האווירית (תע"א), לעובדי החברה עם חשיפת פרשת השוחד לכאורה.

על פי החשד, אב ובנו, מנהלי מפעל שסיפק רכיבים לתע"א, ניסו לשחד עובדים בחברה במטרה שיטו מכרזים לטובתם בתמורה לאחוזים מכל מכרז בו יזכו. ביום רביעי שופט בית משפט השלום, גיא אבנון, האריך את מעצרם של השניים ב-6 ימים. חשוד נוסף נעצר אף הוא, בשלב זה לא ידועה מהות מעורבותו בפרשה.

במכתבו לעובדים מעביר שפר מסר חד משמעי לפיו לא יגלה סובלנות למעשים לא חוקיים: "עם כל אי הנעימות הכרוכה בקישורה של החברה עם אירוע מעין זה, יש לזכור שכל מהלך שמשמעו העמקה ואכיפה של התנהגות אתית, ניקוי אי סדרים ואפס סובלנות לחריגות מסוג זה - הוא בסופו של דבר לטובת החברה ולטובת פעילותה למול לקוחותיה, ספקיה ושותפיה".

את הודעתו הקצר סיכם שפר "נמשיך כולנו בעבודה הטובה, המסורה והמקצועית, מתוך אמונה שהדרוש תיקון יתוקן בהקדם, וכל השאר ימשיך לפעול כראוי".

נמרוד שפר, צילום: התעשייה האווירית נמרוד שפר | צילום: התעשייה האווירית נמרוד שפר, צילום: התעשייה האווירית

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות