אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יום לאחר השריפה במרכז המסחרי MIXX בחדרה: "עדיין מנסים לאמוד את הנזק"

יום לאחר השריפה במרכז המסחרי MIXX בחדרה: "עדיין מנסים לאמוד את הנזק"

קניון MIXX בחדרה, הנמצא בבעלות חברת הנדל"ן פוליגון שבשליטת קובי מימון, עלה אתמול בלהבות. השריפה פרצה במתחם סינמה סיטי בקניון - שעדיין לא החל לפעול. מנכ"ל פוליגון: "אנחנו מקווים שחלק ניכר מהקניון ייפתח מחר, כוחות הביטחון אומדים כעת את הנזקים"

06.10.2018, 14:14 | אורנה יפת ודותן לוי

המרכז המסחרי MIXX בחדרה שנשרף אתמול יפעל באופן חלקי בשבוע הבא - כך טוענים בחברת פוליגון שבשליטת קובי מימון, שבבעלותה נמצא הקניון.

בשעות אלה המתחם סגור ובשטח נמצאים כוחות משטרה וצוותים נוספים שמנסים להעריך מה היתה סיבת השריפה ולאמוד את הנזקים במקום.  

שריפת הענק במרכז המסחרי בחדרה, אתמול שריפת הענק במרכז המסחרי בחדרה, אתמול שריפת הענק במרכז המסחרי בחדרה, אתמול

השריפה פרצה במתחם בתי הקולנוע של הסינמה סיטי בקניון, שעדיין לא החל לפעול. לדברי אמיר כהן, מנכ"ל פוליגון, "אנחנו מקווים שחלק ניכר מהקניון ייפתח ביום ראשון. סביר להניח שהחנויות שפועלות מתחת למתחם שנשרף יישארו סגורות בשלב זה, אבל זה רק מתחם אחד בקניון. הקניון כרגע סגור וכוחות הבטחון אומדים את הנזקים".

מרכז הקניות MIXX נפתח בשנת 2011 על שתי קומות ועל שטח של 22 אלף מ"ר. בשנת 2017 החליטה פוליגון להרחיב את המרכז ולהכניס את בתי הקולנוע של סינמה סיטי בהשקעה של 26 מיליון שקל.

מתחמים גדולים של יינות ביתן וסינמה סיטי

חנות העוגן הבולטת במתחם היא יינות ביתן המשתרעת על שטח של 3,500 מ"ר, כאשר שוכר עוגן נוסף הוא רשת – הולמס פלייס השוכרת כ-1,200 מ"ר ומשלמת כ-950 אלף שקל לשנה.

כאמור, שוכר עוגן מהותי אחר שהיה צפוי להתחיל לפעול במתחם הוא סינמה סיטי אשר שכרה 2,500 מ"ר בקומה השניה של המתחם. בקומה זו כ-1,500 מ"ר נוספים שיושכרו למטרה שונה.

מרכז הקניות MIXX הוא אחד מתוך מספר מרכזי מסחר גדולים בעיר חדרה, ובהם: קניון חדרה שנמצא במרחק של כמה מאות מטרים ממנו, מרכז מולחוף החדש במערב העיר, ומתחם שערי חדרה על כביש 4. כמו כן המתחם נמצא בסמיכות למתחם המסחרי של קיבוץ גן שמואל. לטובתו של המתחם פועלת העובדה שבסמוך לו מתוכננת לקום שכונת מגורים הכוללת 1,276 יח"ד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות