אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תקלה חמורה בווינדוס 10: עדכון תוכנה גורם למחיקת קבצים צילום: בלומברג

תקלה חמורה בווינדוס 10: עדכון תוכנה גורם למחיקת קבצים

ענקית התוכנה השיקה את עדכון 1809 למערכת ההפעלה שלה באופן מוגבל, למי שנרשם לתוכנית Preview שלה או הוריד אותו מאתר החברה. תוך זמן קצר הופיעו תלונות על מחיקת קבצי תמונות, מסמכים ואפליקציות - ומיקרוסופט הודיעה שהעדכון ייעצר עד לבדיקת הליקויים

07.10.2018, 12:44 | רפאל קאהאן
מיקרוסופט הודיעה אמש (שבת) שהיא מבטלת את ההפצה של עדכון ווינדוס 10 האחרון (1809) שהושק לפני מספר ימים. העדכון אמנם טרם הופץ באופן רשמי לכל המשתמשים דרך מנגנון ווינדוס Update - אך היה ניתן להוריד אותו באתר החברה וגם דרך מנגנון העדכון הפנימי של ווינדוס, למי שנרשם לתוכנית ה-Preview של מיקרוסופט.

קראו עוד בכלכליסט

החברה הודיעה שעצרה את תהליך העדכון לאור תלונות שקיבלה בימים האחרונים, לפיהם גרסת ווינדוס המעודכנת פשוט העלימה קבצים: בין השאר עלו תלונות על מחיקת קובצי תמונות, מסמכים ואפליקציות.

וינדוס 10 וינדוס 10 וינדוס 10

במיקרוסופט לא הסבירו אם מדובר בבעיה נרחבת או שקשורה למספר מצומצם של מקרים ממוקדים, אך לפי הערכות מדובר לא מדובר בתופעה נפוצה בקרב המעדכנים. עם זאת, העדיפה מיקרוסופט לעצור את הסוסים ולבחון את התלונות כדי להימנע מנזקים וסיבוכים.

הפצת העדכון באופן נרחב היתה אמורה להתבצע השבוע, אך ככל הנראה שזה יתעכב עד שימצאו הסיבות לתקלה. זו לא הפעם הראשונה שהפצות עדכוני ווינדוס מלוות בבעיות: גם העדכון הקודם בסתיו אשתקד הוביל לתלונות של משתמשים בהתחלה - אך אלה טופלו במהרה והעדכון הופץ בהמשך. מיקרוסופט לא מחקה לחלוטין את העדכון משרתיה ומי שעדיין מעוניין יכול למצוא אותו, אך ההמלצה הרשמית היא להימנע מכך עד שיתוקנו הליקויים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות