אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלקסטון תשקיע בחברות מדעי החיים בישראל צילום: שאטרסטוק

בלקסטון תשקיע בחברות מדעי החיים בישראל

הקרן הבינלאומית תבצע בארץ השקעות דרך חברת קלארוס שרכשה ותתמקד בחברות מדעי החיים בשלבים מאוחרים. עדיין לא ידוע כמה תשקיע, אך השקעות מסוג זה הן לרוב בהיקף של עשרות מיליוני דולרים ויותר

08.10.2018, 12:09 | מאיר אורבך
קרן ההשקעות הבינלאומית בלקסטון תשקיע בחברות מדעי חיים בישראל בשלבים מאוחרים. הקרן תשקיע בחברות באמצעות חברת קלארוס אותה רכשה לאחרונה. הקרן לא פירסמה כמה תשקיע אבל כל השקעה בשלבים כאלה היא של עשרות מיליוני דולרים ויותר.

קראו עוד בכלכליסט

קלארוס היא בית השקעות המתמחה במדעי החיים, והשקיע עד היום 2.6 מיליארד דולר בתחום. עד היום התמחתה הקרן בהשקעות בתחומי ארצות הברית וכעת עם הרכישה החדשה, תפנה לשווקים נוספים שישראל היא מהמרכזיים שברשימה.

השקעות במדעי החיים. אילוסטרציה השקעות במדעי החיים. אילוסטרציה השקעות במדעי החיים. אילוסטרציה

לבלקסטון ניסיון ויכולות נרחבים בתחום הבריאות: עם היקף השקעה כולל של יותר מ-19 מיליארד דולר בתחום ויותר מ-40 עסקאות הקשורות אליו, זו החברה השנייה בגודלה בתחום מדעי החיים בעולם.

הקרן משיקה בימים אלה את Blackstone Life Sciences, פלטפורמת השקעות פרטית שמתמקדת בתחום מדעי החיים, שמאפשרת השקעה בכל מעגל הפעילות של חברות שפועלות בו. מבלקסטון נמסר שהפלטפורמה נועדה לקדם השקה של השקה של תרופות וטכנולוגיות חדשות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות