אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיטב דש: למנות יו"ר דומיננטי לפז צילום: יובל חן

מיטב דש: למנות יו"ר דומיננטי לפז

בית ההשקעות שלח מכתב לפז בדרישה להגדיל ל-10 את מספר חברי הדירקטוריון באסיפת בעלי מניות נפרדת במטרה להרחיב את האופציות למינוי יו"ר שיחליף את יצחק עזר הפורש

09.10.2018, 14:53 | רחלי בינדמן

אחרי קרן הגידור נוקד סוף סוף הגופים המוסדיים המחזיקים במניות פז מתעוררים לחיים. בית ההשקעות מיטב-דש בניהולו של אילן רביב שלח מכתב לחברה בדרישה לכנס אסיפת בעלי מניות של החברה בנפרד מהאסיפה השנתית.

קראו עוד בכלכליסט

על סדר יומה של האסיפה שתתקיים ב-18 באוקטובר יעמוד תיקון תקנון החברה באופן שמספר הדירקטורים המכהנים בחברה יעלה ל-10 (במקום 9) ובהתאם מינוי דירקטור נוסף שיתמודד על תפקיד היו"ר. כזכור בשבוע הבא תתקיים אסיפת בעלי מניות שעל סדר יומה מינוי שלושה דירקטורים חדשים לפז שאחד מהם יתמודד על תפקיד היו"ר כאשר שני המועמדים המובילים כרגע הם אליעזר שקדי ואיציק צאיג.

מיטב דש מבהירה במכתב כי היא "ממליצה לחברי הדירקטוריון לנקוט פעולות הנדרשות לאיתור מועמד ראוי לתפקיד היו"ר" ומרמזת בכך כי איננה שבעת רצון מהמועמדים שעומדים כרגע על הפרק. כזכור לפני שבועיים התפטר יו"ר פז יצחק עזר לאחר שהבין כי הדירקטוריון נערך לחפש לו מחליף.

אילן רביב מנכ"ל מיטב דש, צילום: יובל חן אילן רביב מנכ"ל מיטב דש | צילום: יובל חן אילן רביב מנכ"ל מיטב דש, צילום: יובל חן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות