אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשות המסים מצאה ליקויים בספרי גולן טלקום מתקופת מיכאל גולן צילום: אוראל כהן

רשות המסים מצאה ליקויים בספרי גולן טלקום מתקופת מיכאל גולן

פקיד השומה ברשות המסים קבע שהספרים של גולן טלקום לשנים 2013-2012 הינם בלתי קבילים לצרכי קביעת הכנסתה החייבת במס. גולן טלקום נרכשה על ידי חברת אלקטרה צריכה באפריל 2017, כך שהטענות ביחס לספריה מתייחסות לתקופה טרם העברת השליטה

09.10.2018, 16:59 | יניב רחימי

פקיד השומה ברשות המסים קבע שהספרים של גולן טלקום לשנים 2013-2012 הינם בלתי קבילים לצרכי קביעת הכנסתה החייבת במס. לעמדת פקיד השומה נמצאו בספריה של גולן טלקום סטיות וליקויים. גולן טלקום נרכשה על ידי חברת אלקטרה צריכה באפריל 2017, כך שהטענות ביחס לספריה מתייחסות לתקופה טרם העברת השליטה.

קראו עוד בכלכליסט

בגולן טלקום, המנוהלת על ידי גיל שרון, מציינים שלחברה וליועציה יש הסברים מספקים ביחס לסטיות והליקויים כפי שהועלו על ידי פקיד השומה ולפיכך לדעתם אין עילה מספקת והצדקה לקביעתו. בגולן טלקום מתכוונים לפעול על מנת להביא לביטול קביעת פקיד השומה.

המחלוקת של גולן טלקום עם רשויות המס עלול להקשות על יישום החלטת הדירקטוריון של בעלת השליטה, אלקטרה צריכה, ממאי השנה, לבחון אפשרות רישום למסחר של מניות גולן בבורסה בתל אביב.

אתמול (ב') בג"ץ קבע כי לא נפל פגם בהחלטת משרד התקשורת לחלט את הערבות שהפקידה גולן טלקום בסכום שך 28 מיליון שקל כחלק מהמכרז לחברות הסלולר החדשות שנכנסו לשוק התקשורת ב-2011. חילוט הערבות נבע בעקבות ההחלטה של גולן טלקום לפרק את אתרי הסלולר שלה ללא היתר של משרד התקשורת. בעקבות החלטת בג"ץ, שקבע שמשרד התקשורת הפעיל שיקול דעת סביר, גולן טלקום משכה את העתירה שהגישה נגד משרד התקשורת.

מיכאל גולן. הליקויים והסטיות שנמצאו הם מהשנים 2012 ו-2013, צילום: עמית שעל מיכאל גולן. הליקויים והסטיות שנמצאו הם מהשנים 2012 ו-2013 | צילום: עמית שעל מיכאל גולן. הליקויים והסטיות שנמצאו הם מהשנים 2012 ו-2013, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
אם כל המהפכה שהוא עשה, רשות ההגבלים העסקיים
שהיא בעצם רשות מדינית שמונעת מונופולים בארץ לא נתנה לו למכור את החברה לסלקום במחיר של יותר ממיליארד שקל, וכמה חודשים לאחר מכן כן תנה לו למכור את החברה ב350 מיליון שקל לאלקטרה שתכלס זה היה הכל קומבינה עם סלקום ואלקטרה, במילים אחרות בוודאי ובוודאי "הרשות" הזאת קבלה שוחד מסלקום כדי שהיא תסכים לקומבינה הזאת לאסור לגולן למכור מיליארד ובסוף מיכאל גולן שיחרר ב350 מיליון, תכלס כולם גנבים, הרשות ההגבלים העסקיים, וגם סלקום הגנבים הידועים וגם אלקטרה ששוטפה לתרגיל הזה של סלקום,כל הכבוד לישראל מסכן גולן
מושיקו  |  08.01.19
3.
תמיד אזכור את מיכאל גולן כמי שהביא מהפכה
כנגד כל הסיכויים הוא העמיד חברה שעבדה שונה לגמרי מכל האחרות בשוק הסלולר ולמעשה הגדירו אותו מחדש. לא עוד תאגידי תקשורת שמספרות שלל חוויות ופתרונות, מאמצות קבוצות ספורט ועוד ... ומעבר לחברות שפשוט נותנות שרותי סולולר. כל אזרח במדינה צריך להודות לגולן, בלעדיה כנראה שהיינו משלמים גם היום הרבה יותר.
n  |  10.10.18
1.
מהבודדים שהגיעו עם אג'נדה חברתית, הפך את מדינת ישראל לטובה יותר לאזרחים
גולן חתום על המהפכה התודעתית הצרכנית הגגגגדולה ביותר בישראל מהקמתה. גולן, לא הכל כסף, שמך הולך לפניך, מהפכן כלכלי בכל רמח איבריו. מוכיח שאפשר להצליח גם בלי לרמות ולעשוק לקוחות ובני אדם תמימים. לעומתו, ההפך הגמור,אדון אי די בי דנקנר, נמצא בכלא!
בזכותו נחשפו הנוכלים שנמצאים בכלא היום  |  10.10.18