אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כיצד נבחר נוה שהתנגד למינויו של דוד האן לשאת ברכה באירוע לכבודו? צילום: עמית שעל, נמרוד גליקמן

כיצד נבחר נוה שהתנגד למינויו של דוד האן לשאת ברכה באירוע לכבודו?

אוניברסיטת בר-אילן הפיצה הודעה לתקשורת שראש לשכת עורכי הדין המסתבך יגיע לאירוע לכבוד השקת ספרו של פרופ' האן; נוה והלשכה התנגדו למינויו של האחרון לביהמ"ש המחוזי; אך בבדיקה התברר שההודעה לתקשורת נוסחה בטעות בתום לב ולא כחלק מתעלול תקשורתי להגברת העניין באירוע

14.10.2018, 07:58 | ענת רואה

כמעט כל בכירי המפרקים התייצבו בערב יום שלישי שעבר לכבוד הוצאת ספרו של פרופ' דוד האן העוסק בחדלות פירעון, וזכו להתחכך בשרת המשפטים איילת שקד ובשופטים חגי ברנר ודוד מינץ. בין הנוכחים היו שלמה נס, חגי אולמן, ליאור דגן, גיא גיסין, אלקס הרטמן ורבים נוספים.

קראו עוד בכלכליסט

המארגנת, אוניברסיטת בר־אילן, הפיצה יומיים קודם לכן הודעה לתקשורת שבה הדגישה שראש לשכת עורכי הדין אפי נוה, שנחקר לאחרונה בחשד שניסה להכניס את בת זוגו באופן לא חוקי לישראל, צפוי להגיע לאירוע. להודעה אף צורפה הזמנה רשמית כביכול שבה נוה היה רשום כאחד המברכים. ההזמנה הזו הביאה לכמה הרמות גבה, שכן אין זה סוד שנוה ולשכת עורכי הדין התנגדו למינויו של האן כשופט בית משפט מחוזי.

בדיקה באתר האוניברסיטה העלתה שבנוסח הרשמי של ההזמנה שמופיעה שם נוה כלל לא מוזכר, שכן הוא הודיע כמה שבועות קודם לכן שלא יוכל להגיע לאירוע. בר־אילן ששלחה את הזימון טענה שמדובר בטעות בתום לב ולא בתעלול להרחבת העניין התקשורתי באירוע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
Yheee,right...חלמאות וחוסר מקצועיות ואולי....
ורק אולי...מכוון??? כמה שלומפרי וחלמאי מצד האוניברסיטה!וכן,הוא לא נחשד..הוא הודה! אדם רעיל ומרעיח כמוהו,בריון ברשות ,כוחני דורסני ובוטה ..אני מקווה שסו"ס יפול בפח דל עצמו ויעלם מחיינו,אלא שחבר מרעיו וחנפיו ישאר איתני עד להופעתי של "אפי נווה "אחר.. מדכא!
סופיה  |  14.10.18
לכל התגובות