אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדשות טובות למאיר שמיר: אינגרם מייקרו האמריקאית משקיעה בחברת ניוטרון צילום: אוראל כהן

חדשות טובות למאיר שמיר: אינגרם מייקרו האמריקאית משקיעה בחברת ניוטרון

מדובר בהשקעה בסך 10 מיליון דולר; מבטח שמיר שבשליטת שמיר מחזיקה ב-30% ממניות החברה הישראלית

13.10.2018, 19:34 | גולן חזני
חברת הפצת התוכנה האמריקאית אינגרם-מייקרו משקיעה 10 מיליון דולר בחברת הסייבר הישראלית ניוטרון (Nyotron).

קראו עוד בכלכליסט

ההשקעה נעשית במקביל להרחבת הסכם שותפות אסטרטגית בין שתי החברות ומהווה הישג עבור ניוטרון, שכן מדובר בשותפות עם גוף אמריקאי ענק בעל מחזור מכירות שנתי של 43 מיליארד דולר, 33 אלף עובדים ונוכחות ברוב העולם המערבי.

 , צילום: The Independent צילום: The Independent  , צילום: The Independent

הסכם ההפצה של שתי החברות החל לפני מספר חודשים ובמסגרתו הציעה אינגרם-מייקרו ללקוחותיה את פתרון האבטחה של ניוטרון - paranoid - על גבי פלטפורמת הענן Ingram Micro Cloud Marketplace. ההסכם מאפשר לשותפי ההפצה של אינגרם להציע ללקוחות הקצה פתרון הגנת סייבר שאין לו כיום חפיפה לפתרונות קצה אחרים. paranoid נועדה לספק הגנה מפני מתקפות סייבר מתוחכמות, באמצעות ניתוח התנהגותי לפעולות המחשב בזמן אמת שהיא מבצעת ובו היא מסוגלת להבדיל בין משתמשים לגיטימיים לתוכנות זדוניות.

ההסכם מהווה בשורה מעודדת גם למאיר שמיר שהחברה הציבורית בשליטתו, מבטח שמיר, מחזיקה ב-30% ממניות ניוטרון. שגית מנור מנכ"לית ניוטרון אמרה כי "לאורך השותפות שלנו עם אינגרם-מייקרו, ראינו שהצוותים שלה מציעים הזדמנויות עצומות, הן לשותפי ההפצה והן לספקי תוכנה בעולם כולו. שותפות אסטרטגית זו מאששת את החזון של שתי החברות והיא תאפשר לניוטרון להגדיל את הנוכחות שלנו בארה"ב, לפתח את תוכנית ההפצה שלנו, ולחזק עוד יותר את מאמצי המכירה והשיווק שלנו לשיפור עמדת האבטחה ברחבי העולם. אנו גאים להרחיב את היחסים שלנו עם מובילה מוערכת כמו אינגרם-מייקרו".

נימש דייב, סמנכ"ל בכיר באינגרם-מייקרו, אמר כי "החברה רואה בשותפות זו נדבך חשוב באסטרטגיה שלנו. אנו מחויבים לשותפות ארוכת טווח עם ניוטרון כדי לסייע להם להגדיל את הפריסה שלהם ולהרחיב את מיצובם בשוק".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות