אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפרס הגדול בהגרלת הלוטו האמריקאי טיפס ל-654 מיליון דולר; צפוי להיות השני בגובהו אי פעם צילום: גטי אימג'ס

הפרס הגדול בהגרלת הלוטו האמריקאי טיפס ל-654 מיליון דולר; צפוי להיות השני בגובהו אי פעם

זאת לאחר שאיש לא זכה בהגרלה שנערכה ביום שישי, בפרס שהיה השלישי הגבוה ביותר בהיסטוריה. הפרס הגדול ביותר בהיסטוריה עומד על 1.6 מיליארד דולר והמקום השני - על 656 מיליון דולר

14.10.2018, 12:01 | שירות כלכליסט

הפרס הראשון בלוטו האמריקאי צפוי להגיע ל-654 מיליון דולר, לאחר שאיש לא זכה בהגרלה שנערכה ביום שישי. אם הסכום הסופי יעלה על התחזית הזאת, הוא עשוי להפוך לסכום השני הגבוה ביותר בהיסטוריה של הגרלת המגה מיליונס (ה-Mega Millions) של הלוטו בהגרלה הקרובה ביום שלישי.

השיא הנוכחי של המקום השני נקבע במרץ 2012 כאשר הפרס בהיקף 656 מיליון דולר התחלק בין שלושה כרטיסים זוכים. אם מישהו היה זוכה בהגרלה של יום שישי האחרון, זו הייתה הזכייה השלישית בגודלה בהיסטוריה של הגרלת המגה מיליונס. הפרס הראשון הגדול ביותר בו זכה מישהו אי פעם היה 1.586 מיליארד דולר, וזה קרה ב-13 בינואר 2016.

קראו עוד בכלכליסט

המספרים הזוכים בהגרלה של יום שישי היו 4, 24, 46, 61 ו-70, בנוסף ל-Gold Mega Ball 7 ול-Megaplier x3 - שמנחשו מגדיל את הזכייה שלו פי שלוש. כרטיס שנמכר בארקנסו זכה בפרס השני, לאחר שניחש חמישה כדורים והעניק לבעליו 3 מיליון דולר במקום מיליון אחד בלבד, כיוון שניחש גם את כדור המגפלייר. 55 כרטיסים נוספים ניחשו ארבעה כדורים וזכו ב-10,000 דולר כל אחד, ושבעה מתוכם שניחשו גם את המגפלייר זכו ב-30 אלף דולר כל אחד.

הגרלת הלוגו המגה מיליונס בארה"ב, צילום: גטי אימג הגרלת הלוגו המגה מיליונס בארה"ב | צילום: גטי אימג'ס הגרלת הלוגו המגה מיליונס בארה"ב, צילום: גטי אימג

הפרס הנוכחי הולך ומצטבר מאז חודש יולי, אז זכה כרטיס שנרכש על ידי 11 מעובדי וולס פארגו מסן-חוזה, קליפורניה.

הזוכים יכולים לקבל את הפרס בתור תשלום שנתי שפרוס לאורך כמעט שלושה עשורים, או לבחור לקבל תשלום מזומן חד פעמי שנמוך יותר מסכום הפרס המלא. עבור ההגרלה שתיערך ביום שלישי, הסכום החד פעמי במזומן יעמוד על 373 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות