אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרשת הצוללות: עורכי דין חדשים למיקי גנור - מאיים לסגת מההסכם אם תנאיו לא ישופרו צילום: תומריקו

פרשת הצוללות: עורכי דין חדשים למיקי גנור - מאיים לסגת מההסכם אם תנאיו לא ישופרו

רגע לפני הסיכומים בתיק 3000, שכר עד המדינה שלושה עורכי דין חדשים. הוא שוקל לסגת מהעסקה שבה נקבע כי הוא ירצה שנת מאסר וישלם קנס של 10 מיליון שקלים. שניים ממייצגיו שירתו בלהב 433 שחוקרת את הפרשה

14.10.2018, 14:51 | אלי סניור, ynet
מיקי גנור, עד המדינה ב"פרשת הצוללות" (תיק 3000), מתכוון לסגת מההסכם עמו אם תנאי העסקה שעליהם חתם לא ישופרו.

עם החתימה על ההסכם שלפיו הוא ישמש עד מדינה בתיק, נקבע כי גנור ירצה שנת מאסר בפועל וישלם קנס בסך 10 מיליון שקלים. ואולם, ל-ynet נודע כי באחרונה נפרד גנור מעו"ד אילן סופר שייצג אותו בהסכם, ושכר במקומו את שירותיהם של פרקליט הצמרת עו"ד בועז בן צור ושני עורכי דין, רמי תמם ומאיר ארנפלד, ששירתו בעבר ביחידת להב 433 של המשטרה.

קראו עוד בכלכליסט

בסביבתו של גנור שמעו לא פעם את איומיו על כך שלא יסכים לשתף פעולה עם המשטרה ולא יגיע להעיד במשפט עתידי אם ההסכם, שלדעתו גרוע, לא יכלול תנאים פחות מחמירים.

גנור נעצר עם פתיחת החקירה בפרשה בחשד ששיחד עובדי ציבור בכירים, בהם המשנה לראש המטה לביטחון לאומי לשעבר אבריאל בר-יוסף ומפקד חיל הים לשעבר אלוף במיל' אלי מרום (צ'ייני), ופעל בשותפות עם מקורבי ראש הממשלה, עורכי הדין דוד שמרון ויצחק מולכו, על מנת לקבל ייצוג בעסקת הצוללות עם חברת "טיסנקרופ" הגרמנית.

מיקי גנור, צילום: אוראל כהן מיקי גנור | צילום: אוראל כהן מיקי גנור, צילום: אוראל כהן

כעת, חודשים לאחר שחקירת המשטרה בתיק די הסתיימה, אך עדיין לא סוכמה, החליט גנור לשנות כיוון. כאמור, באחרונה הוא שכר בין היתר שני עורכי דין ממשרד "ארנפלד תמם", שאמורים כעת לדון עם חבריהם בעבר מיחידת להב 433 על שיפור תנאיו של גנור.

עו"ד תמם שירת במגוון תפקידים בלהב 433 לפני שפרש. הוא ניהל חקירות ציבוריות ובכללן חקירת ראשי ממשלה, שרים ובכירים אחרים, פרשת נמל אשדוד ועניינים שקשורים לארגוני פשיעה.

עו"ד ארנפלד היה ראש מחלקת חקירות ביאח"ה, וניהל חקירות רגישות - המוכרת בהן "פרשת הולילנד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
מר גנור הנכבד
מר גנור עד המדינה "אינו יכול להשתמש בעשרות מיליוני השקלים שהוא מחזיק בקפריסין ובאוסטרליה " וניראה שגם בנוספים שקיימת האפשרות שיש לו במקומות אחרים. הסכם עד המדינה שנחתם כנראה לא לקח בחשבון את האפשרות שמדובר ב הסתרת / הלבנת הון או באפשרות שהמס / הקנס וכן העונשים המתבקשים במקרים כאלה עי שלטונות המס הם גדולים בהרבה מזה שסוכם בהסכם עד המדינה . נראה שהאפשרות או הרצון לקשור את ראש הממשלה לתיק נתן לו הזדמנות לקפוץ על הצעת ההסכם . עכשיו שנרה שהתמורה שהוא מביא הי מינימלית צריך לבחון את כל הנושא מחדש
יחיאל ספקטור  |  16.10.18
לכל התגובות