אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עיצומים במועצה לצרכנות: מחר לא יינתן מענה טלפוני צילום: אביגיל עוזי

עיצומים במועצה לצרכנות: מחר לא יינתן מענה טלפוני

50 עובדי המועצה הכפופה לרשות החברות ופועלת באחרונה ללא שדרה ניהולית, יפתחו בעיצומים בעקבות כישלון המו"מ להסכם קיבוצי

15.10.2018, 19:14 | נורית קדוש

כ-50 עובדי המועצה הישראלית לצרכנות יפתחו מחר (ג') בצעדים ארגוניים, בעקבות כישלון המו"מ על הסכם קיבוצי. במסגרת הצעדים, עובדי הארגון שפועל להגנת

הצרכנים, יפסיקו את המענה הטלפוני.

קראו עוד בכלכליסט

במועצה, הכפופה לרשות החברות הממשלתיות ומהווה יחידת סמך של משרד הכלכלה, הוכרז סכסוך עבודה לפני כחודש בעקבות טענות העובדים להתנהלות חסרת תום לב של המועצה כלפיהם. לטענת העובדים, ניסיונות ההידברות בין ההסתדרות והוועד לבין הנהלת המועצה נמשכים כבר כחצי שנה אך עד כה ללא תוצאות.

במקביל, נרשמו עזיבות רבות מצד בכירי הארגון, בהן: מנכ"ל המועצה, סמנכ"ל המועצה, היועץ המשפטי וחברי דירקטוריון, אשר סיימו את תפקידם במהלך התקופה הנדונה. למרות זאת, לא אויישו התפקידים והמועצה נותרה ללא שדרה ניהולית מקצועית.

המועצה לצרכנות, צילום: אביגיל עוזי המועצה לצרכנות | צילום: אביגיל עוזי המועצה לצרכנות, צילום: אביגיל עוזי

עדי בן עמי, מחזיק תיק המועצה הישראלית לצרכנות בהסתדרות, מסר כי: "התנהלות המועצה הישראלית כלפי עובדיה, אינה מכבדת אף מעסיק, ובוודאי שאינה הולמת יחסי עבודה קיבוציים בחברה ממשלתית.

"אני קורא להתערבות הממונים מטעם רשות החברות הממשלתיות, על מנת להסדיר את התנהלות המועצה ולמנות את בעלי התפקידים המוסמכים להמשיך בניהול המו"מ".

בן עמי הוסיף כי מתוך הדאגה לציבור, העובדים ימשיכו להפעיל את שירותי המועצה ביתר הערוצים אך אם לא תחול התקדמות בנושא ולא תמונה בהקדם שדרת ניהול מקצועית והוגנת, הצעדים הארגוניים יוחרפו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות