אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התקלות לא נגמרות - רכבת ישראל שוב ביטלה הבוקר נסיעות בקו ירושלים צילום: דור מנואל

התקלות לא נגמרות - רכבת ישראל שוב ביטלה הבוקר נסיעות בקו ירושלים

שוב בעיות בקו הרכבת החדש. פחות מיממה לאחר שרכבת נתקעה במנהרה מנתב"ג לירושלים, בוטלו הבוקר רכבות בגלל בעיה טכנית שבה טיפלו צוותי רכבת ישראל

16.10.2018, 07:21 | ליאור גוטמן

התקלות לא נגמרות - רכבת ישראל שוב ביטלה הבוקר נסיעות בקו ירושלים. לטענת החברה "בשל עיכוב של צוותי חישמול המסילות של חברת semi, תפיסת המסילה המאפשרת את העבודות הוארכה מעבר למתוכנן, ובוטלו 4 הרכבות הראשונות בקו ירושלים האומה-נתב"ג. השירות בקו החל עם הרכבות של השעה 7:30".

קראו עוד בכלכליסט

התקלה הבוקר מצטרפת לזו שנרשמה אתמול בשעה שהרכבת של שעה 17:30 שיצאה מנתב"ג נתקעה במנהרות ונגררה חזרה לתחנת המוצא. ברכבת טענו שמדובר בתקלה במערכת החשמל שלא מהווה סכנה בטיחותית אולם כ-150 נוסעים חזרו לנתב"ג, חיכו לרכבת חדשה והגיעו לירושלים רק ב-8 וחצי בערב, 3 שעות אחרי תחילת הנסיעה המקורית.

 

רכבת ישראל בכניסה למנהרה, צילום: רויטרס רכבת ישראל בכניסה למנהרה | צילום: רויטרס רכבת ישראל בכניסה למנהרה, צילום: רויטרס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
שרי ממשלה לא יודעים ולא מסוגלים לנהל פרויקט משום סוג ( מניין הם אמורים לדעת ? )
זה נכון בכל המדינות הדמוקרטיות בעולם. מנהלים מתמנים בשל השתייכות מפלגתית / קשרים אישיים ולא כישורים. מדובר על כסף ציבורי ולכן הוא מתבזבז בקלות ( שלא נאמר : נשפך כמים ) וכמובן נוצר פתח לשחיתויות בהקשר זה. איש לא נותן את הדין כי זה שמינה אותו יגן עליו ועל מעלליו. אם היו נותנים לנהל את הפרויקט רכבת למחלקת ניהול פרויקטים של אלביט ( למשל ), הוא כבר מזמן היה מסתיים, בהצלחה, ללא תקלות ובמסגרת התקציב.
עמיר  |  16.10.18
לכל התגובות