אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טראמפ תלה בבית הלבן ציור שלו שותה קולה עם לינקולן ורוזוולט ציור: Andy Thomas

טראמפ תלה בבית הלבן ציור שלו שותה קולה עם לינקולן ורוזוולט

בראיון האחרון של טראמפ לתוכנית "60 דקות" התגלה כי הוא תלה בבית הלבן ציור שהוגדר ברשתות החברתיות כ"דביק" ובו הוא נראה בחברת הנשיאים דווייט אייזנהאואר, ריצ'רד ניקסון, אברהם לינקולן, טדי רוזבלט, ג'רלד פורד, רונלד רייגן, ובוש האב והבן. טראמפ צלצל לצייר ושיבח את עבודתו

16.10.2018, 17:01 | שירות כלכליסט
נשיא ארה"ב דונלד טראמפ בחר לתלות בבית הלבן ציור שבו הוא נראה מבלה בחברת הנשיאים הרפובליקנים לינקולן רוזוולט. הציור, שכותרתו The Republican Club, של הצייר אנדי תומס, היה תלוי ברקע כאשר התראיין בשבוע שעבר לתוכנית "60 דקות".

בציור נראה טראמפ, רזה מכפי שהוא במציאות, יושב ליד שולחן כשלידו הנשיאים דווייט אייזנהאואר וריצ'רד ניקסון, כאשר מעברו השני של השולחן יושב אברהם לינקולן, ואיתם יושבים גם טדי רוזבלט, ג'רלד פורד, רונלד רייגן, ובוש האב והבן. בציור נראה כאילו לינקולן הרגע סיים לספר בדיחה, ושאר הנשיאים שותים להנאתם. טראמפ נראה בציור שותה דיאט קולה.

הציור עם הנשיאים הרפובליקנים, ציור: Andy Thomas הציור עם הנשיאים הרפובליקנים | ציור: Andy Thomas הציור עם הנשיאים הרפובליקנים, ציור: Andy Thomas

הציור ניתן לטראמפ במתנה ע"י דארל איסה, איש קונגרס רפובליקני מקליפורניה. למרות שברשתות החברתיות הציור זכה לתואר "דביק", נראה שטראמפ דווקא די מרוצה ממנו.

טראמפ בראיון ב-CBS כשברקע הציור, צילום: CBS טראמפ בראיון ב-CBS כשברקע הציור | צילום: CBS טראמפ בראיון ב-CBS כשברקע הציור, צילום: CBS

תומס, הצייר, שמתגורר במדינת מיזורי, אמר שטראמפ טלפן אליו לפני כמה שבועות בקשר לציור. הוא סיפר לאתר The Daily Beast: "זו היתה בעצם שיחה מאוד חיננית בה הוא אמר לי כמה הוא אוהב את הציור. הוא החמיא לי מאוד. הוא אמר שהוא כבר ראה הרבה ציורים שלו ושהוא בדרך כלל לא מחבב אותם והוסיף: 'את רוב הפורטרטים שלי אני לא אוהב". והוא צודק. קשה לצייר אותו".

תומס הוסיף כי החלק הקשה ביותר לציור היה טראמפ. הוא גם לא ידע שטראמפ אכן תלה את הציור שלו עד שראה אותו בראיון ב"60 דקות": "הייתי באקסטזה. קורה הרבה שציורים שניתנים במתנה לא נתלים, אלא נדחפים לאיזה ארון, לכן עצם זה שתלו את הציור שלי זו מחמאה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות