אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בצל הירידה במכירות המזגנים: תדיראן תייצר מזגנים אצל ספקים סינים נוספים צילום: סיון פרג'

בצל הירידה במכירות המזגנים: תדיראן תייצר מזגנים אצל ספקים סינים נוספים

עד כה פעלה החברה בעיקר עם GREE, ספקית סינית גדולה עימה חתמה באופן בלעדי על אספקת מזגנים לתדיראן

17.10.2018, 08:18 | אורנה יפת

אחרי שנים של שיתוף פעולה עם ספק מזגנים בלעדי, חברת תדיראן שבשליטת משה ממרוד, החלה לחתום הסכמים עם ספקי מזגנים נוספים מלבד. עד כה פעלה החברה בעיקר עם GREE, ספקית סינית גדולה עימה חתמה באופן בלעדי על אספקת מזגנים לתדיראן.

כעת, מתנהל בין תדיראן לבין GREE משא ומתן להארכת ההסכם בין הצדדים שהסתיים כבר ביולי 2018. בין הצדדים קיימת מערכת יחסים של שנים רבות והחוזה ביניהן מתחדש מדי שלוש שנים. אך לצד המשא ומתן עם GREE, החליטה הנהלת תדיראן, בעיקר בשל ההתרחבות הבינלאומית, לפנות ליצרניות נוספות כמו SKYWORTH הסינית.

מגזן של תדיראן, צילום: מוטי פיישבין מגזן של תדיראן | צילום: מוטי פיישבין מגזן של תדיראן, צילום: מוטי פיישבין

תדיראן, שמרבית המכירות שלה בתחום הן תחת המותג תדיראן, החלה מחודש מאי 2018 לשווק מזגנים גם תחת המותג ספקטרה. זאת לאחר שבשנתיים האחרונות הרחיבה החברה את הפעילות גם למותג אמקור שתחתיו נמכרים גם כן מזגנים של החברה. “אנחנו עובדים עם כל העולם”, מסר משה ממרוד ל”כלכליסט”. “GREE הוא ספק מצוין ויש בינינו הרמוניה, אבל הצרכים שלי התגוונו ובהתאם גם הספקים מתגוונים. אנחנו נחתום בקרוב עם ההסכם גם עם GREE אבל אני לא יכול להיות תלוי עוד בספק אחד בלבד”. המהלך של תדיראן לא מנותק מה”אקלים” בשוק המזגנים, שהמכירות בו נמצאות במגמת ירידה. בענף החשמל מעריכים כי הרבעון השלישי יהיה קשה עוד יותר עבור יצרניות המזגנים וצופים צניחה של עשרות אחוזים במכירות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות