אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המתלוננת א' נגד הראל ויזל לשופטת אגסי: "קבעת שהוא לא הטריד אף אחת, כי לא היה לך את הטלפון שלי?" צילום: שוקה כהן

המתלוננת א' נגד הראל ויזל לשופטת אגסי: "קבעת שהוא לא הטריד אף אחת, כי לא היה לך את הטלפון שלי?"

בערוץ עשר שודרה הערב הקלטה בין מתלוננת נגד מנכ"ל פוקס לשופטת בדימוס שניקתה את ויזל מכל אשמה של הטרדה מינית. השופטת אגסי לא': "גברתי אני שומרת עליך"

16.10.2018, 21:07 | אורנה יפת

ערוץ עשר דיווח הערב (ג') כי אחת המתלוננות נגד מנכ"ל פוקס הראל ויזל יצרה קשר עם הבודקת החיצונית, השופטת בדימוס אורנית אגסי, וייתכן כי ייפגשו בקרוב. זאת לאחר שפוקס דיווחה שלשום (א') השבוע כי אגסי סיימה את בדיקת הטענות להטרדה מינית, לכאורה, על ידי מנכ"ל החברה הראל ויזל, וכי לא מצאה כי היו אירועי הטרדה מינית בחברה. הדו"ח נכתב מבלי שהשופטת נפגשה עם המתלוננות ששמרו עד כה על אנונימיות וסירבו להחשף.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הדיווח של ליאת לוי ורביב דרוקר בחדשות עשר, "המתלוננת א' רצתה להיפגש עם הבודקת שפוקס מינתה. במכתב פומבי ששלחה לשופטת אגסי ופורסם בערוץ עשר כתבה המתלוננת "רציתי לספר לך מה שסיפרתי גם לבודק הפוליגרף. לא אכפת לך מהיושר המקצועי שלך? לא אכפת לך לשקר בנושא כל כך רגיש?".

בשעות אחר הצהריים, כך מדווח דרוקר, המתלוננת גם התקשרה לשופטת. "מדברת א' מהתחקיר של רביב דרוקר לגבי הראל ויזל וההטרדות המיניות. אני מקווה שלא תנתקי לי את הטלפון ואנחנו יכולות לדבר שתי דקות".

השופטת אגסי ענתה לה: "היחידה שאני לא מנתקת לה את הטלפון זה לך, לכל העיתונאים אני מנתקת".

א': "אני לא יכולה להגיד שיש לי טיפת אמון בך עכשיו, מבחינת החסינות".

אגסי: "אני שומרת על חיסיון מוחלו ועל אמינות מוחלטת של האנשים, אין שום בעיה שתבואי אלי, אני אשמור על חיסיון שלך. אני כתבתי את זה בדוח שאם יגיעו אליי מתלוננות אני אבדוק הכל".

א': "אני מאד רוצה לבוא ואם יש סיבה שלא אבוא זה כי הדוח שלך היה כל כך מבזה".

השופטת בדימוס אורנית אגסי והראל ויזל מנכ"ל פוקס, צילום: שוקה כהן השופטת בדימוס אורנית אגסי והראל ויזל מנכ"ל פוקס | צילום: שוקה כהן השופטת בדימוס אורנית אגסי והראל ויזל מנכ"ל פוקס, צילום: שוקה כהן

אגסי: "את לא ראית, את לא יודעת, בבקשה. אני לא שופטת אותך, אל תשפטי אותי".

א': "איפה היית עד עכשיו?".

אגסי: "סליחה. אלף, מה זה איפה הייתי עד עכשיו, אני יודעת מי זאת א'? אני יודעת את הטלפון שלך?"

א': "בגלל זה הדוח שלך.. "

אגסי: "גברתי"

א': "קבע שהראל לא הטריד אף אחת, כי לא היה לך את הטלפון שלי?"

אגסי: "גברתי אני שומרת עליך"

א': "ממש לא מרגישה ככה"

אגסי: "אני לא יודעת אם את א', את יכולה להיות הכתבת של רביב דרוקר. אני לא יודעת אפילו אם את א'. אני עוצרת פה, ואומרת , מי שרוצה לבוא אליי לפגישה, ואת א' – תבואי".

על פי הדיווח, א' התלוננה על הצעות מגונות שקיבלה מויזל לפני למעלה מעשר שנים ויצאה דוברת אמת בפוליגרף.

יותר מוקדם היום אישרה האסיפה הכללית של פוקס את מינויו מחדש של הראל ויזל לדירקטור בחברה, ברוב של 96%. מרבית בעלי זכות ההצבעה הביעו אמון בויזל והצביעו בעד המינוי. על המתנגדים נימנו, בין היתר, חברת הביטוח איילון ובית ההשקעות אי. בי אי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
פירסמו ברבים שיש בדיקה ומי בודק
היא בחרה שלא ליצור קשר משך כל זמן הבדיקה הממושך ועכשיו באה בטענות. מעריך נשים שבאות להתלונן כמו אורלי רביבו שהתלוננה נגד קצב, אם מתלוננים אז מתלוננים עד הסוף בפנים גלויות כלפי בית המשפט אם לא כלפי הציבור, לאישה שנפגעה אין מה להתבייש. מי שמסתתר סימן שיש לו מה להסתיר. הלוואי שיגיש תביעת דיבה ושהצדק יצא לאור. אני אמשיך לקנות בפוקס
מתלוננת קששנית  |  19.10.18
14.
מהיום אימרו- אגסי המטייחת
ראשית,אם כבר עובדת אז שלא טטייח. שתשקיע ותראיין ואז תכתוב את הדו"ח. כל נושא ההטרדות יצא מפרופורציות. נשים נזכרות בהטרדות מלפני 20 ו 30 שנה. חייבים להתעלם ולהתייחס רק להטרדות של 5 שנים אחרונות. מעבר לזה, מוטרדות חייבות להתלונן או שלא תילקחנה ברצינות ואפילו תואשמנה הן בהעללה, אם שכחו להתלונן בזמן אמת .
מישל  |  18.10.18
13.
אחת השופטות הכי טובות ואנושיות שהיו!
שופטת בית הדין לעבודה. משכמה ומעלה. הזמן לא עיוות אצלה את המצפון. ומה? אז פעם ממאה יצא אחד נקי ממפולת השיטפון הפמיניסטי "לנו הכל מותר". בבחינת "מיד שיצאה מאן דהו בעלילות שווא חייבים מראש להכין הגיליוטינה". תתעוררו מהעוולות האלו כבר
עורך דין  |  17.10.18
לכל התגובות