אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לנובו תשיק בשנה הבאה טאבלט מתקפל בעל מסך גמיש צילום: GSMArena

לנובו תשיק בשנה הבאה טאבלט מתקפל בעל מסך גמיש

הוא יצויד במסך של 13 אינץ', שיתקפל לגודל של בין 8 ל-9 אינץ'; LG, שמפתחת את המסך הגמיש של הטאבלט, מתכננת על שותפויות עם יצרניות מחשוב נוספות - וסבורה שטאבלט מתקפל יספק יותר ערך למשתמש מסמארטפון שכזה

18.10.2018, 17:13 | רפאל קאהאן

מסכים גמישים הולכים לככב בקווי המוצרים של תעשיית המובייל בשנה הקרובה: אחרי וואווי וסמסונג, קופצת גם לנובו על עגלת המכשיר המתקפל - והפעם, בתצורת טאבלט ולא סמארטפון. לפי מקורות ETnews הקוריאני, תשיק לנובו טאבלט מתקפל בשנה הבאה, שיתבסס על מסך שפיתחה LG.

קראו עוד בכלכליסט

יהיה זה מכשיר בעל מסך בגודל של 13 אינץ' כשהוא פרוש, ובין 8 ל-9 אינץ' כשהוא מקופל. כצפוי, יגיע לשוק הסיני לפני שיושק בינלאומית.

מסך גמיש של LG, צילום: GSMArena מסך גמיש של LG | צילום: GSMArena מסך גמיש של LG, צילום: GSMArena

בשלב זה, לא ידוע מתי בדיוק תשיק לנובו את המכשיר שלה וכמה יעלה, אם כי הערכות לגבי מחירי מכשירים מתקפלים מדברות על מחיר כפול משל דגמים סטנדרטיים; למשל, הסמארטפונים המתקפלים של וואווי וסמסונג צפויים לעלות 1,500 עד 2,000 דולר. כמו כן, לא ברור כיצד תנצל לנובו את התצורה הגמישה כדי לשפר את הממשק - כמו למשל, להפעיל ולכבות תכונות כשמקפלים את קצה התצוגה.

LG מתכננת להפוך לשחקנית משמעותית בשוק המסכים הגמישים. שלא כמו סמסונג או וואווי, שתולות יהבן בקטגוריית הסמארטפונים המתקפלים, סבורה LG שדווקא פלח הטאבלטים יהווה מקור רווח טוב יותר לתצורות גמישות. לראיית החברה, כשמסך בגודל 6 אינץ' מתקפל, הוא חוסך מקום בכיס ותו לא. לעומת זאת, טאבלט שנפרש ל-10 או 13 אינץ' מאפשר להתנייד בקלות עם תצוגה גדולה יחסית.

מבחינה טכנית, קל וזול יותר לייצר מסכים גמישים בגודל המתאים לטאבלט. LG בונה גם על שותפויות עם יצרניות מחשוב כ-Dell, שמקדמת פרויקט לפיתוח לפטופ היברידי בעל מסך גמיש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות