אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניו יורק: מספר הנכסים שהמחיר שלהם נחתך חזר לשיא של 2009 צילום: wiggijo/Pixabay

ניו יורק: מספר הנכסים שהמחיר שלהם נחתך חזר לשיא של 2009

עפ"י אתר הנדל"ן StreetEasy, בשבוע שבין 9 ל-15 בספטמבר נחתכו מחיריהם של 774 בתים שעמדו למכירה במנהטן, ברוקלין וקווינס. הסיבה: עוד ועוד נכסים נכנסים לשוק המכירות. ב-2009, במהלך המשבר הכלכלי העולמי, עמד המספר על 713

21.10.2018, 09:58 | שירות כלכליסט

מוכרי בתים בניו יורק שהתייאשו ממכירת נכסיהם, חתכו את המחירים של כמעט 800 נכסים שעומדים למכירה בתוך שבוע אחד, מספר שיא ב-12 השנים האחרונות.

כך מדווח אתר הנדל"ן StreetEasy

קראו עוד בכלכליסט

עפ"י הדיווח, בשבוע שבין 9 ל-15 בספטמבר נחתכו מחיריהם של 774 בתים שעמדו למכירה במנהטן, ברוקלין וקווינס, השיא השבועי הקודם היה במרץ 2009 במהלך המשבר הכלכלי העולמי, כאשר תוך שבוע ירדו מחיריהם של 713 נכסים.

שכונת ברוקלין בניו יורק שכונת ברוקלין בניו יורק שכונת ברוקלין בניו יורק

בעלי בתים שעומדים למכירה כבר זמן מה, מתאימים את ציפיותיהם לביקוש הקיים במקביל לגל נכסים חדש שמגיע לשוק. באותו שבוע מדובר בספטמבר נוספו 662 נכסים למכירה במנהטן, המספר השלישי בגובהו בשבוע מאז החל אתר StreetEasy לאסוף על כך נתונים.

לדברי גרנט לונג, כלכלן בכיר ב-StreetEasy, "אנחנו נמצאים בתקופה שבה המוכרים הרשו לעצמם לבקש מחירים גבוהים במיוחד, אבל עליהם לרדת לקרקע המציאות ולהתאים את המחיר לביקוש".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
בישראל המחירים יורדים מזמן כי אשתי אמרה לי להגיד
אין לנו דירה כי לא השכלנו לקנות לפני העליות, המשכנו להתבצר בעמדה שלנו כי חשבנו שזאת בועה שתתפוצץ, המשכנו לחשוב שזה בועה שתתפוצץ, המשכנו והמשכנו ועכשיו שיש ירידות של 0.3% אנחנו בטוחים שבאיחור של עשר שנים הנבואה שלנו תתגשם ונוכל לקנות דירה ובעצם לחזור למשחק, כי לעמוד בפקקים שלוש שעות ביום ולדעת של 70% מאלה שיושבים בפקק איתך זה מתסכל, יש למישהו רעיון אחר לחשוב עליו בפקק? ותודה לכחלון שנותן לי לקנות במחיר למשתכן דירה שהיתי יכול לקנות לפני שנתיים במחיר שוק ולחכות בשבילה חמש שנים ולשלם משכנתא ושכירות
ניב  |  21.10.18
לכל התגובות