אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נובוגרוצקי עובר מהקמת בניינים למיחזור גרוטאות צילום: אריאל שרוסטר

נובוגרוצקי עובר מהקמת בניינים למיחזור גרוטאות

חברת המחזור חד אסף מינתה את נובוגרוצקי ליו"ר הדירקטוריון - עלות שכרו השנתי בתפקיד החדש נאמדת ב־1.232 מיליון שקל

22.10.2018, 08:19 | צלי גרינברג

חד אסף הודיעה על מינוי אברהם נובוגרוצקי ליו"ר הדירקטוריון. נובוגרוצקי סיים באחרונה את תפקידו כמנכ"ל אפריקה ישראל, לאחר העברת השליטה בחברה למוטי בן־משה. 

קראו עוד בכלכליסט

החברה דיווחה אתמול על זימון אסיפה כללית לאישור תנאי העסקתו של נובוגרוצקי, ובכללם שכר חודשי בגובה 57.8 אלף שקל ל־60% משרה, ובונוסים תלויי רווחיות בגובה של עד שש משכורות ולא יותר מתשע בשנה. בנוסף, הוא יקבל רכב בשווי של עד 400 אלף שקל. עלות שכרו בתוספת התגמולים נאמדת ב־1.232 מיליון שקל בשנה.

האסיפה לאישור תנאי הכהונה נדחתה בעבר, על רקע התנגדות אחד המשקיעים המוסדיים והסתייגות של אנטרופי. דירקטוריון חד אסף אישר את התנאים חרף התנגדות האסיפה, לאחר שאלה תוקנו תוך הפחתה בשכר הקבוע ב־15%, והעלאת הרף למענק כך שישולם רק מרווח של 7.5 מיליון שקל, במקום 2.5. באנטרופי סבורים שלתנאי הסף למענק צריך להיתוסף התנאי של תשואה להון של 3% לפחות.

ביולי 2012, עם כניסתו לתפקיד מנכ"ל אפריקה, היה שכרו החודשי 110 אלף שקל, ועלות שכרו החודשית היתה 183 אלף שקל. בנוסף, הוא קיבל רכב בשווי יותר מ־300 אלף שקל ויותר ממיליון אופציות למימוש כמניות רגילות במחיר של 24.76 שקל לאופציה. ב־2017 נובוגרוצקי קיבל 1.821 מיליון שקל כשכר שנתי, להם התווסף בונוס של 1.8 משכורות בסך 200 אלף שקל.

חד אסף תעשיות נסחרת בתל אביב לפי שווי של כ־218 מיליון שקל, ומנייתה עלתה בכ־19% מתחילת השנה. בעל השליטה הוא אברהם שני, המחזיק כ־75%. החברה עוסקת בייצור, עיבוד ומסחר של מוצרי ברזל, רשתות מרותכות, ויבוא ושיווק עץ.

אברהם נובוגרוצקי, צילום: אריאל שרוסטר אברהם נובוגרוצקי | צילום: אריאל שרוסטר אברהם נובוגרוצקי, צילום: אריאל שרוסטר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות