אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמנכ"לית הכספים של פז שרונה נובק התפטרה מתפקידה צילום: שאול גולן

סמנכ"לית הכספים של פז שרונה נובק התפטרה מתפקידה

נובק, שהגיעה לפז ב-2013 ומאז כיהנה כדירקטורית במרבית החברות בקבוצה, למעשה הדמות המרכזית בהנהלת החברה אחרי המנכ"ל יונה פוגל

23.10.2018, 12:18 | גולן חזני
סמנכ"לית הכספים של פז, שרונה נובק, התפטרה הבוקר (ג') מתפקידה. נובק הגיעה לפז ב-2013 ומאז כיהנה כדירקטורית במרבית החברות בקבוצה, ולמעשה היתה הדמות המרכזית בהנהלת החברה אחרי המנכ"ל יונה פוגל. 

קראו עוד בכלכליסט

ההתפטרות מגיעה בתקופה סוערת שעוברת על החברה. היו"ר יצחק עזר התפטר לפני כחודש והעלה טענות על הממשל התאגידי בחברה. יחד עמו התארגנה בדירקטוריון אופוזציה למנכ"ל יונה פוגל.

שלשום נבחר אליעזר שקדי כיו"ר זמני והוא צפוי להתמודד על התפקיד מול אברהם ביגר, במידה ובעלי המניות יחליטו לצרף את ביגר כדירקטור עשירי לחברה ולקבל את יוזמת המוסדי הגדול המחזיק במניות החברה, מיטב דש.

 , צילום: שאול גולן צילום: שאול גולן  , צילום: שאול גולן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
איזה יום שמח לי היום , לה לה לה
ולמה , הנה הנימוק : א. כי זכיתי לראות כזאת כותרת . ב. כי אני יודעת כמה סיוט עברו חבריי/חברותיי ב-5 שנים האחרונות . ג. כי ממחר העובדים יגיעו שמחים יותר , טובים יותר ויעילים יותר . עובד שמח נותן תפוקה כפולה . מגיע להם , אני מכירה אותם מקרוב . הם ממש טובים . תאמינו לי .
עובדת לשעבר  |  23.10.18
10.
אל תתבלבלו
ואל תשכחו מי הביא אותה לפז, נתן לה גיבוי מלא לכל ההתעללות והדריסה הנפשית שגרמה לעובדים במחלקה . רק שעכשיו כשזה נוגע אליו ולא מתאים לו הוא מפטר אותה . כך שגם מר פוגל לא צדיק הדור . וכל מה שהוא רואה לפניו זה את עצמו ואת עצמו ואת עצמו . גם הוא יקבל את עונשו ביום מן הימים .על הנזק וההתעללות הנפשית שעברו העובדים . תחזיקו מעמד . ותשמרו על עצמכם .
עובדת  |  23.10.18
לכל התגובות