אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ווטסאפ מפתחת "מצב חופשה", חלונות וידאו צפים וסנכרון עם פייסבוק צילום: שאטרסטוק

ווטסאפ מפתחת "מצב חופשה", חלונות וידאו צפים וסנכרון עם פייסבוק

אפליקציית הצ'ט הפופולרית עומדת לעבור שורת שינויים; קבוצות יושתקו בצורה מוחלטת וימנעו בזבוז של חבילות גלישה בחו"ל, רכיבי הזיהוי הביומטרי של אפל ייתמכו באפליקציה עצמה, וניתן יהיה לצפות בסרטונים תוך קריאת הודעות. אך יש גם חדשות רעות: סנכרון עם מוצרי פייסבוק אחרים יאפשר איסוף מידע פרטי מהאפליקציה

23.10.2018, 12:36 | רפאל קאהאן

ווטסאפ נערכת לביצוע שורת חידושים ושינויים בשירותיה; לפי דיווח אתר wabetainfo, שמתמחה בניתוח גרסאות מוקדמות של כלים באפליקציית הצ'ט וכבר חשף בעבר פיתוחים כווטסאפ לעסקים, כלי אחזור ההודעות ורבים אחרים, תעבור ווטסאפ שדרוגי ממשק שונים. בין השאר, תוכל להתחבר אל חשבונות של שירותים חיצוניים כפייסבוק ואינסטגרם.

קראו עוד בכלכליסט

התכונה הזו מיועדת כנראה למשתמשי ווטסאפ לעסקים, ויתכן שתאפשר שליחת הודעות צ'ט ישירות מתוך הפיד של פייסבוק, או שיתוף תמונות מאינסטגרם. כיום ניתן לבצע שיתופים שכאלה, אך דרך שכבת השיתוף של מערכת ההפעלה ולא מווטסאפ עצמה. השילוב עם פייסבוק ואינסטגרם יוכל לשמש גם לאחזור וגיבוי פרטי גישה שאבדו או נשכחו.

מתחדשת, לטוב ולרע. ווטסאפ, צילום: שאטרסטוק מתחדשת, לטוב ולרע. ווטסאפ | צילום: שאטרסטוק מתחדשת, לטוב ולרע. ווטסאפ, צילום: שאטרסטוק

החיבור של ווטסאפ עם מוצרי פייסבוק האחרים יאפשר לחברה גם לאסוף מידע על המשתמשים ולמקד חבילות פרסום - דבר שמייסדי ווטסאפ התנגדו לו זמן רב, עד שעזבו את החברה.

עוד תכונה מעניינת שאיתרו אנשי wabetainfo היא הרחבת יכולת השתקת הקבוצות; עד כה, השתקה של קבוצה רק מנעה הקפצה של התראות על פעילות בה. המצב החדש שמפתחת ווטסאפ, אותו היא מכנה "מצב חופשה", יאפשר לארכב את הקבוצה בצורה מלאה ולמנוע התראות, הקפצה של הקבוצה לראש רשימת הצ'טים כשקורה מה משהו וחסימת חיווי הודעה באייקון האפליקציה. במילים אחרות - להשתיק ולהצניע את הקבוצה באופן מוחלט מבלי לנטוש אותה. כך יוכלו המשתמשים להימנע מהפרעות של קבוצות ולחסוך בחבילת הדאטה שלהם, כשהם נמצאים בחופשה בחו"ל.

תכונה נוספת היא תמיכה בכלי זיהוי הפנים של אפל, שתמנע מגורם לא מורשה להשתמש באפליקציה אם מישהו במקרה הניח יד על הטלפון כשאינו נעול. במכשירי אנדרואיד תקבל ווטסאפ תמיכה בחלון וידאו צף, כזה שיאפשר להפעיל סרטונים תוך כדי גלילה והמשך קריאה של תכתובות. בשלב זה, לא ברור אם החלון יתמוך רק בסרטוני יוטיוב, או גם בפורמטים ומקורות אחרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
תגובה לכתבה,בהצלחה לווטצאפ בדרך החדשה העצמאית
א-בעקבות אי התיחסויות לפריצות האבטחה,מייסד אפליקציית הרשת החברתית הפופולרית ביותר בעולם "וווטצאפ" החליט לפרוש,היום ווטצאפ עצמאית בגלל פייסבוק הדיקטטורית,היא ביצעה איסוף מידעים א פרטיים ואישיים והיא ביצעה באילוץ של הדיקטטורית פייסבוק פגיעות מתמשכות בזכות לפרטיות,פגיעה מתמשכת עד לפרישת "ווטצאפ" בהגנה על הפרטיות ופגיעה אחרונה עד הפרישה הטובה של וווטצאפ מפייסבוק הדיקטטורית בפרטיות שימי לב ווטצאפ,ברוכה הבאה לעצמאותך החדשה,יש לך הזדמנות לתקן עוולות בעולם,להגן על פרטיות משתמשייך ולחולל מהפכה עדינה בפרט
שמואל  |  27.10.18
לכל התגובות