אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פי.סי.בי מתרחבת: רוכשת את חברת AMS ב-40 מיליון שקל

פי.סי.בי מתרחבת: רוכשת את חברת AMS ב-40 מיליון שקל

עובד שפירא מנכ"ל פי.סי.בי: "הרכישה תגדיל את מעגל הלקוחות של החברה, ותספק לה מפעל הרכבות נוסף במרכז הארץ"

24.10.2018, 10:31 | חזי שטרנליכט

חברת פי.סי.ביבשליטת קרן פימי מדווחת הבוקר (ד') כי היא רוכשת את חברת האלקטרוניקה AMS בהשקעה של כ-40 מיליון שקל. העסקה בנויה בחציה בתשלום במזומן של 20 מיליון שקל וביתרה במתן אופציות ומניות של חברת פי.סי.בי עצמה.

קראו עוד בכלכליסט

AMS עוסקת בתחום האלקטרוניקה ומבצעת הרכבה של מוצרים ורכיבים אלקטרוניים. במסגרת זו, החברה הנרכשת פועלת כקבלן משנה עבור יצרנים של מוצרים אלקטרוניים בתחומי הרפואה, התעשייה, התקשורת ועוד. תחת פעילותה כקבלן משנה החברה הנרכשת עוסקת, בין השאר, בניהול שרשרת אספקה, רכש חומרים, בדיקות חשמליות והרכבות מכניות. החברה פועלת בראש העין ומעסיקה כ-150 עובדים. מדובר בחברה פרטית שמחזור המכירות של החברה בשנת 2017 היה כ-80 מיליון שקל, כך לפי הודעת פי.סי.בי.

מנכ"ל פי.סי.בי עובד שפירא מסר כי AMS מתאפיינת בבסיס לקוחות מגוון, צוות הנהלה חזק ושיעורי רווחיות גבוהים לענף בו היא פועלת. לדבריו "הרכישה תגדיל את מעגל הלקוחות של החברה, תספק לה מפעל הרכבות נוסף במרכז הארץ ותאפשר לחברה המאוחדת ליהנות מסינרגיות שישרתו את אסטרטגיית הצמיחה של החברה בתחום ההרכבות האלקטרוניות (EMS)".

פי.סי.בי טכנולוגיות נשלטת על ידי קרן פימישל ישי דוידי, החברה היא עוסקת בייצור מעגלים מודפסים ומהמובילות בהרכבה של רכיבים ומערכות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות